×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

Vējonis atpūšas Šrilankā (25)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis svētdien ieradies Šrilankā, kur pavadīšot desmit dienas no sava atvaļinājuma.

Valsts prezidenta interneta lapa vēsta, ka šobrīd R. Vējonis atrodas ikgadējā atvaļinājumā (05.01-16.01), taču Šrilankas medijs “DailyMirror.lk” apgalvo, ka Latvijas prezidents ieradies desmit dienu ilgā valsts vizītē, kuras laikā “Latvijas delegācijai ieplānotas tikšanās ar Šrilankas prezidentu Maitripalu Sirisenu un premjeru Ranilu Vikremsingi”.

Pie šīs ziņas Šrilankas medija interneta lapā jau parādījušies komentāri. Piemēram, kāds lietotājs satraucas, ka Vējoņa vizītes dēļ galvaspilsētā gaidāmi satiksmes sastrēgumi, bet kāds cits jautā – ko gan Latvijas prezidents Šrilankā darīs veselas desmit dienas?

Tikmēr viens no komentētājiem skaidro: “Tagad Latvijā ir ziemas vidus un tur ir ļoti auksti, tādēļ viņi šeit izbauda brīvdienas.”

Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis “Latvijas Avīzei” uzsvēra, ka prezidenta viesošanās ar kundzi Ivetu Šrilankā esot privāts atvaļinājuma brauciens, nevis valsts vizīte, kā to pārspīlējoši ataino Šrilankas mediji.

Vējonim līdzi uz Šrilanku devies arī viens no viņa apsargiem, lai nodrošinātu drošību brauciena laikā. R.Vējonis braucienu sedz no saviem privātiem līdzekļiem.

Siksnis piebilda, ka nekādas oficiālas tikšanās ar Šrilankas amatpersonām Vējonim neesot paredzētas.

Pēc protokola Valsts prezidenta pārstāvjiem ir jāinformē valsts, kuru viņš plānojis apmeklēt, arī, ja vizīte ir privāta.

DailyMirror-1

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. ES biju pārliecināta,ka atpūtīsies Krimā! Savādi gan ,vai Putins neielūdza?

 2. Vējoņa k-ngs, kamēr jūs pa Šrilanku, Latvijā salts pensionāri!

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 4. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda

 5. kur kanceleja ganās? atpūšas no nekā darīšanas?

 6. Es gan nesaprotu vienu-vai prezidents nav tāds pats kā citi cilvēki.Visādas TV ”zvaigznes ” , dīvas no “Privātās dzīves” raklamējas nepārtraukti par atpūtu siltās zemēs un tad neviens nebļauj. Galvenais ,lai labi dara savu darbu,bet tas ir cits jautājums.

 7. Malacis! Lai atpūšas. Būs spēks atkal strādāt. 🙂

 8. Kāda sakritība Ukrainas prezidenta dēls ar palīgu arī tur atpūšas!

 9. Tikai kāpēc tāda noslēpumainība,kā Staļina un Hitlera laikos? Kāpēc neparādīt abus,nevis uz transformatora stacijas,bet uz eksotiskās Šrilankas fona,kā tas pieņemts Rietumos? Nav jau taču obligāti jānorāda adrese! Kāpēc gan lai mūsu Valsts prezidents neatļautos atpūtu, pie tam vēl īslaicīgu,Šrilankā?

 10. piešūta galva|?

 11. Viņam atpūta ir cietums

 12. Paklau,prezident!Kā tikai atbrīvosies kāda vieta un būs vakance Tavā kancelejā,nu paņem mani kaut vai uz pusslodzi!Esi ziemassvētku vecītis!Esmu viens no Tavas tautas,kas nav tik izbadējušies,kā pie Tevis strādājošie!Kādas es Tev uzstāšanās runas sastādīšu!Man sacerējumos kādreiz bij tikai teicamas atzīmes.

 13. Ko daīsi, kādi laiki tādi tikumi!

 14. Lai jau atpūšas! Atbildēt

  Tikai (skat.foto),kur palmas??

 15. Varēja jau tur palikt – jēga Latvijā nekāda …

 16. Es vēl atceros kā visi noēda Jaunzemi-Grendi kad viņa kā Kultūras ministre devās darba vizītē uz Austrāliju, ņemdama līdz savu vīru (kas maksāja par sevi).

 17. Ne Latvijas prezidents Atbildēt

  Šis vazājas rinķī nemaz negodina ziemassvētku kauju aizstāvjus. Bet 9 maijā būs ar saviem cīnītājiem kopā svinībās. Īsts prezidents no citas valsts.

 18. Atvaļinājumā siltās zemēs uzvalkā?

 19. Nesūdīgi krievu militārista defektīvai atvasei. Principā reizi desmit gados krievu okupētā Krimā jau būtu pāri pārēm.

  • Liecieties nu mierā, liekuļi. Paši ne tikai Krimu ņemat- ar ko pilsonis Vējonis savā atvaļinājumā sliktāks. Cita lieta, protokola ķezas, bet arī tās nekādi uz citiem pilsoņiem nevarētu attiekties.

 20. Tiešām izskatās ļoti piepusis …

 21. Vai Kleopatra arī tur ir?

 22. Kas nekaiš,nauda nav jāskaaita,atpūšas abi,un pozē,tik tik tā darba,bet man neskauž….kautkas nav pareizi mūsu valstī

Draugiem Facebook Twitter Google+