Latvijā
Sabiedrība

Vējonis par izrādi “Kārkli”: ar platajiem “e” ir pārspīlēts 4

Foto – Timurs Subhankulovs/ JRT publicitātes foto

Valsts prezidents Raimonds Vējonis noskatījies Jaunā Rīgas teātra izrādi “Kārkli”, kurā viņš ir viens no atveidotajiem tēliem. Apvainojies neesot, bet nepiekrīt, ka viņa izruna tiešām ir tāda kā parādīta izrādē. Savu viedokli par R. Vējonis pauž intervijā “Latvijas Avīzei”

Jūs noskatījāties izrādi “Kārkli” Jaunajā Rīgas teātrī, kas veltīts Latvijas politiskajai dzīvei. Politiķi tiek diezgan kariķēti. Jūs arī esat viens no atveidotajiem tēliem – aktieris Andris Keišs iejūtas prezidenta ādā. Kādi iespaidi pēc noskatīšanās?

Politiska rakstura izrāžu Latvijas teātros nav daudz. Reizēm “Teātra žurka” kaut ko pasmejas par politiķiem, tagad ir šī izrāde. Tas labi. Man patīk humors. Šis ir konkrētu izrādes konsultantu skatījums, citiem droši vien būtu citāds.

Apvainojies neesat?

Ja ej uz šāda žanra izrādi, tad jau rēķinies, ko ieraudzīsi. Ja ir tendence par to apvainoties, tad labāk neiet. Man ar to nav problēmu, un ir interesanti paskatīties, kā tevi uztver citi. Es gan nepiekrītu, ka manā valodā platie “e” ir tik izteikti, kā tas parādīts izrādē.

Un prezidenta noslēguma runa “Kārklos” jums patika?

Normāla runa…

Ja Andrim Keišam ieteiks piešķirt Trīs zvaigžņu ordeni, tad neiebildīsiet?

Viņam jau ir ordenis (smejas).

Visu interviju lasiet 17. maija “Latvijas Avīzē” vai e-izdevumā.

Saistītie raksti
LA.lv