Sports
Basketbols

Verpakovskis un Liepāja dod iespēju par izvarošanu notiesātam argentīnietim1

foto: La Nacion

Latvijas futbola virslīgas komandai “Liepāja”/”Mogo” pievienojies par izvarošanu notiesāts argentīniešu aizsargs Aleksis Sarate.

Pašlaik 23 gadus vecais Sarate savulaik spēlējis Argentīnas U-17 valstsvienībā, kā arī pārstāvējis šīs valsts augstākās līgas klubus. Vietējā čempionātā viņš kopumā aizvadījis 42 mačus “Independiente” un “Temperley” komandu rindās.

Aizsargs pērn septembrī saņēma sešarpus gadu cietumsodu par sava komandas biedra draudzenes izvarošanu, kamēr viņas tā brīža draugs gulējis turpat blakus. Spriedums vēl nav stājies spēkā, jo sportists un viņa pārstāvji turpina cīņu par nevainības pierādīšanu un ir iesnieguši apelāciju. Otrā kārtas apelācijas tiesa varētu notikt maijā.
Pēc tiesas sprieduma paziņošanas “Temperley” atteicās no Sarates pakalpojumiem un tika uzskatīts, ka viņa futbolista karjerai ir pienākušas beigas.

Liepājas kluba prezidents Māris Verpakovskis intervijā portālam sportacentrs.com sacīja, ka klubs notiesātā spēlētāja piesaisti neuzskata par ētikas pārkāpumu. “Jā, zinām, esam informēti, bet nekas vēl nav pierādīts. Par viņu man piezvanīja un galvoja mans sens paziņa, mans aģents un, varu teikt, draugs Germans Tkačenko, kurš Krievijā ir ļoti labi zināma persona. Viņš izstāstīja visu situāciju, kas ir gadījies, ka mēs viņam varētu palīdzēt un ka viņi ir pārliecināti, ka viņš ir nevainīgs un ka tas vēlāk tiks arī pierādīts. Tā kā viņš šobrīd nav apvainots līdz galam, pilnībā viņam uzticos un izlēmām izmantot šo iespēju uzaicināt pie mums tik augsta līmeņa spēlētāju. Un dot viņam otro iespēju,” situāciju komentējis Verpakovskis.

Saistītie raksti
LA.lv