×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. februāris, 2018
Drukāt

Vērtēs rosinājumu liegt transporta atlaides trešo valstu pilsoņiem (3)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) rosinātās likuma izmaiņas, lai trešo valstu pilsoņiem nevarētu piešķirt braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā.

Likumprojekts paredz, ka braukšanas maksas atvieglojumus varētu saņemt Latvijas valstspiederīgie, Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas valstu un Šveices pilsoņi, kā arī bezvalstnieki.

Pēc likumprojekta autoru domām, šādas izmaiņas motivēs cilvēkus saglabāt vai iegūt Latvijas valstspiederību, tāpat būšot pozitīva ietekme uz pašvaldību budžetiem.

Deputāti rosināja Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma grozījumus iekļaut šodienas Saeimas sēdes darba kārtībā, tomēr parlamenta vairākums šo priekšlikumu neatbalstīja. Līdz ar to grozījumi tiks vērtēti nākamnedēļ.

Kā ziņots, SIA “Rīgas satiksme” (RS) braukšanas maksas atlaides piešķir vairākām iedzīvotāju grupām, tostarp – nestrādājošiem pensionāriem. Kā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”, nestrādājošie Latvijas pilsoņi un nepilsoņi bez maksas RS transportlīdzekļos var braukt no 63 gadu vecuma, bet Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas pensionāri agrāk – jau no 55 gadu vecuma.

Par šo jautājumu ir sākušās diskusijas arī Rīgas domes līmenī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Aizmirsu pateikt LABVAKAR !!Domas nemainīšu!!Man tā sāp par 27-os gados valstī notikušo,ka ne tikai raudāt gribas ,bet atkal iet mežā un veidot partizānu vienības,jo civilizēti šinī sapuvušā sabiedrībā izmaiņas uz labu ,neredzu perspektīvu.Pēc vēlēšanām paliks vēl sliktāk.Tik daudz letiņu atkal trimdā!Rīgā u.c. jau letiņi IR MINORITĀTE.Un tie paši kā Ameriki,lembergi,turlaji utt prostituējas .Ceru uz veselo saprātu,bez cenzūras,jo nevar taču ļaut tikai krieviem kas te kiriļicā gānās tapt lasītiem.

  2. Vai tad nepietika jau ar to,ka daudzus gadus atpakaļ “mūsu”valdība un LM noslēdza ar Krieviju līgumu,ka viņu penšiem kas strādāja Krievijā un tur maksāja nodokļus,bet pārvācās uz dzīvi LV ,maksās no mūsu budžeta,bet mūsu penšiem kas dzīvos pēc pensionēšanās Krievijā – maksās krievi.Uz Krieviju gan pārvācās ļooti maz tovarisču ,kā 1:10 un jau pirmajā gadā Latvijai tas izmaksāja 13 milj.Ls.!!Papētier arhīvā!Tas .. Urbis muld par naida runu ja gribam labot latviešu diskrimināciju Saeimas likumos,BET NAIDA DARBĪBA !!!ir jau tagad pret LV pensionāriem.Mēs ne tikai 27gadus “lēnām”nelūdzam okupantiem mācīties VALSTS!!skolās valsts val.,bet pat uzturam okupantu pensionārus !!!!Nez vai žīdi tā auklejās ar nacistiem?!Rodas iespaids,ka politkretīniem vai nu viss nav “mājās”,jebšu mūs turpina “smalki”izvarot PSRS funkcionāri,kuri pat domāšanu nav pamainījuši.Izņemot par SAVA maka zagtas mantas piepildīšanu gan no ES,gan Latvijas.
    KO vēl mēs okupantiem apmaksāsim L.A.?Rīgā trūkst tikai zaļo putiniešu un tanku.Iļjiča trusi jau ir!!

  3. Kaa tad TO saprast ?! Kas rad te par leiputriju Krievijas, Baltkrievijas un
    Ukrainas pilsoniem???!!! Un MES- latviesu tauta par TO samaksasim???!!!
    LOPI.

Draugiem Facebook Twitter Google+