Uncategorized

Vērtīgs žurnāls vērtīgam lasītājam 0

Foto – Baiba Buceniece

Domāju, mūsu lasītāji piekritīs – “Mājas Viesis” ir laikmetīgs žurnāls, bet nelokās līdzi katrai viendienīgai vēja pūsmai. Tie, kas mums pievienosies jaunajā sezonā, varēs pārliecināties paši: galvenais “Mājas Viesa” atslēgas vārds bija, ir un būs – vērtības.

 

Jo mēs rakstām par vērtībām – garīgām, emocionālām, vēsturiskām, intelektuālām, tāpēc ka tās ir mūsu lasītāju vērtības. Īsāk sakot – vērtīgs žurnāls vērtīgiem lasītājiem!

 

“Mājas Viesa” lasāmvielas saturu nākamgad akcentēs vairāki svarīgi notikumi – 2013. gada Dziesmu un deju svētki, Rīga kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta un Latvijas Valsts dibināšanas 100. dzimšanas diena 2018. gadā. Par personībām, pasākumiem, iecerēm, kas saistītas ar šīm laika zīmēm, varēsiet lasīt “MV” pastāvīgajās rubrikās – “Numura saruna”, “Numura temats”, “Vēsture” u. c.

Taču, jau sākot ar šo “MV” numuru, varat novērtēt dažus jaunievedumus, kurus piedāvāsim arī turpmāk. Pievērsiet uzmanību jaunai rubrikai “Numura dzejolis” šajā pašā lappusē! Ceram, ka trāpīgi izvēlēti dzejas vārdi katrā žurnālā ļaus izjust noskaņu, kādā šolaik dzīvojam.

Paplašinām rubriku “Viņš-viņai, viņa-viņam”: turpmāk dosim vārdu abām pāra pusītēm – kas divus cilvēkus notur kopā uz brīžam tik nedrošās un neprognozējamās dzīves laipas, vai no savām kļūdām var mācīties, vai iespējams visu sākt no “baltas lapas”
u. tml. Pirmie jaunajā formātā startē Inga Misāne-Grasberga un Gundars Grasbergs – aktierpāris no Nacionālā teātra.

Vēl viens jaunums šajā numurā un turpmāk – līdzīgi kā lappusi “Latvijas desmitnieks” veidosim “Pasaules desmitnieku”. Sākam ar 10 dīvainākajām pasaules partijām – protams, “MV” versijā.

Un, protams, stila pārvērtības pāriem “Brīnišķīgi kopā” – septiņi veiksminieki ir izlozēti, šajā un vēl sešos “MV” numuros skatiet, kā izdevies!

Laba ziņa dabas pētnieka Gunta Eniņa seriāla “100 dabas brīnumi Latvijā” cienītājiem – to turpināsim arī nākamgad. Tāpat kā Monikas Zīles krāšņos “Godu galda stāstus” – par saimniekiem un saimniecēm, bez kuru veikuma nav iedomājami svarīgākie brīži cilvēka dzīvē – kāzas, bēres, kristības, apaļas jubilejas u. tml.

Būs vēl daži jauni seriāli, taču kaut kas lai paliek arī pārsteigumam!

Tie, kas žurnālu abonēs vismaz nākamajam pusgadam, dāvanā saņems košu “Mājas Viesa” kalendāru. Bet, ja izvēlēsieties mūs par ceļabiedriem visa nākamā gada garumā, būs iespēja piedalīties vērtīgu dāvanu loterijā! Sekojiet jaunumiem!

 

LA.lv