Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
23. februāris, 2016
Drukāt

“Vesela florbola uzbrucēju maiņa!” (3)

Maija Zēmele-Bauere un Ēriks Bauers pagājušā gada vasarā. Dēli jau pieteikušies.. Foto no personiskā arhīvaMaija Zēmele-Bauere un Ēriks Bauers pagājušā gada vasarā. Dēli jau pieteikušies.. Foto no personiskā arhīva

Maija Zēmele-Bauere un Ēriks Bauers pagājušā gada vasarā. Dēli jau pieteikušies.

Vakar plkst. 8.48 no rīta ­vidzemnieku Maijas Zēmeles-Baueres un Ērika Bauera ģimenē piedzima trīs dēli.

Ar ķeizargriezienu Vid­zemes slimnīcā Valmierā vispirms pasaulē nāca vienas olšūnas dvīņi Kristaps (2,232 kg) un Artūrs (2,116 kg), bet pēc tam – Emīls (1,922). Bērniņi piedzima astotajā mēnesī un, kā stāsta jaunā māmiņa, ir pilnīgi veseli. Pagaidām gan puiši ārstu uzraudzībā atrodas atsevišķi no māmiņas, kas atpūšas pēc dzemdībām. Ar jaunajiem vecākiem jau sazinājusies un atbalstu solījusi Labklājības ministrija un pašvaldības: Maija ir deklarēta Burtnieku novadā, bet kopā ar vīru dzīvo Amatas novada Drabešu pagastā.

Abi vecāki ir no florbola aprindām. Ēriks ir florbola treneris, spēlētājs un tiesnesis. Maija strādājusi Latvijas Florbola savienībā, spēlējusi vairākās komandās, tostarp “Latvijas Avīzes” atbalstītajā FK “Ķekava”, bet šobrīd ir Cēsu “Lekrings” dalībniece.

“Pagājušajā vasarā, kad vēl nezināju, ka būs trīnīši, otrajā gaidību mēnesī ņēmu rokās florbola nūju. Tas ir brīnums, kas ir noticis – uzreiz vesela florbola uzbrucēju maiņa dzimusi! Domāju, ka dēliem nebūs izvēles: tiklīdz varēsim, visi dzīvosimies pa florbola zāli,” smaida Maija un piebilst, ka bērniņi ieņemti dabiskā ceļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. jauks notikums,bet jūtu līdzi.

  2. Daudz laimes un veselības vecākiem un mazuļiem! Goda ģimenes statuss vienā piegājienā! Skaisti!

  3. Apsveicam ar lielo notikumu un vēlam labu veselību!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+