×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
31. maijs, 2017
Drukāt

VID darbu zaudējuši 100 darbinieku (7)

Ilze Cīrule. Foto - LETAIlze Cīrule. Foto - LETA

Līdz šim Valsts ieņēmumu dienesta (VID) reorganizācijā dienestā darbu reāli zaudējuši apmēram 100 darbinieki, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” teica VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

Kopumā VID reorganizācijā paredzēts likvidēt aptuveni 550 līdz 560 darba vietas, atgādināja Cīrule. “Patlaban VID reorganizācijas process ir aptuveni pusē un līdz šā gada beigām paredzēts likvidēt vē 285 amata vietas,” teica dienesta vadītāja.

Reāli darbu dienestā ir zaudējuši apmēram 100 darbinieki, kas noticis pateicoties Darba procesu optimizācijai un pakalpojumu digitalizācijai.

Cīrule gan uzsvēra, ka VID reorganizācija nenozīmē tikai amata vietu likvidēšanu. Tiekot pārskatītas un efektivizētas arī dienesta funkcijas.

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Štatu samazināšana VID ir diversija pret Valsti.

  2. Manuprāt likvidēja ilgstoši neaizpildītās stata vietas. Ja atlaistu 1 000 VID varbūt sāktu meklēt miljoniem lielu nodokļu parādniekus un būtu mazāk laika drukāt vēstules portāla ss.lv “sīko” sludinājumu autoriem

  3. Laiks ravēt ministrijas! Iedzīvotāju skaits katastrofiski samazinās,bet ierēdņu arvien vairāk!

  4. A kas nekaitēja visiem tiem VID liekēžiem? Vai tiešām nešķiet,ka priekš mazās Latvijas tas ir abnormāls skaitlis,kas barojas no valsts kases?

  5. Un vēl valdība lielās, ka bezdarbs samazinās, stulbi, kuri neredz

  6. Tā sakārtot vajadzētru visas valsts un pašvaldību iestādes, tad gan nauda medicīnai atrastos, gan ceļi sakārtotos

Draugiem Facebook Twitter Google+