Latvijā
Novados

VIDEO. Ar vērīga šofera palīdzību uz Jelgavas šosejas atrod pazudušo puiku2

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunkts” video.

Kāds 8 gadus vecs puika gar šosejas Jelgava-Rīga malu nogājis teju divus kilometrus, pirms viņu pamanījis kāds garāmbraucošs šoferis. Pirmklasnieks izskatījies izmisis, tādēļ vīrietis neesot palicis vienaldzīgs – piestājis šosejas malā, tādējādi paglābis bērnu no draudošajām briesmām, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Pavisam parasta skolas diena kādai ģimenei izvērtusies uztraukumiem pilna. Krīzes situācijas risināšanā iesaistījās vairākas pašvaldības policijas ekipāžas. Astoņus gadus veca zēna māte bija devusies uz skolu sagaidīt dēlu, taču puika nekur neesot bijis atrodams. Tika izsaukta policija.

Kā “Degpunktu” informēja Jelgavas pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce, par notikušo izziņots visai pašvaldības policijai.

Lai atrastu bērnu, iesaistīti plaši resursi – pārmeklēti daudzdzīvokļu māju rajoni, rotaļlaukumi un citas vietas.

Zēna māte devās līdzi policistiem, taču meklējumi bijuši neveiksmīgi. Tikmēr tika pārbaudītas vidusskolas novērošanu kameru ieraksti. Apskatot video, konstatēts, ka zēns aizgājis no skolas kopā ar savu klasesbiedru.

Tika sazvanīta klasesbiedra māte, kura paskaidrojusi, ka ir kopā ar savu dēlu, bet pazudušais zēns esot aizgājis uz spēļu laukumu. Bērnu atrakciju vietā zēnu nemanīja, tāpēc policisti apzvanīja arī autobusa parka šoferus, aprakstot puiku un jautājot, vai viņš nav redzēts, taču – bez rezultātiem.

Tikmēr tika saņemts zvans no kāda Jelgavas iedzīvotāja, kurš uz šosejas pamanījis nobijušos bērnu. Tobrīd zvanītājs vēl nezināja, ka puiku izmisīgi meklē. “Devāmies virzienā uz Šauļu pusi. Pamanīju, ka uz viadukta viens pats bērns dodas diezgan raitā solī. Izskatījās, ka ir sabijies, ” tā raidījumam stāsta Reinis, kurš pamanījis zēnu šosejas malā.

Saistītie raksti

Reinis ieslēdzis automašīnas avārijas signālu un apstājās ceļa malā, un centās noskaidrot, kāpēc zēns viens pats atrodas tik bīstamā vietā. “No sākuma bija sabijies. Noskaidrojām, kā viņu sauc un izsaucām Valsts policiju,” pastāstīja Reinis.

Pēc Reiņa aplēsēm zēns gar šosejas malu nogājis gandrīz divus kilometrus. Kāpēc neviens cits garāmbraucējs uz to nebija reaģējis, Reinim nav skaidrs. Pazudušais zēns ticis nogādāts drošībā pie mātes.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv