Komandas biedri Kails Okposo un Johans Larsons apsveic Zemgu Girgensonu (centrā) ar vārtu guvumu.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien guva savus 50.vārtus NHL karjerā, pie reizes arī nodrošinot Bufalo “Sabres” komandas panākumu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Sabres” viesos ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) pārspēja Sanhosē “Sharks” vienību, bet Girgensons spēles 53.minūtē iemeta uzvaras ripu.

Viņš bija pirmais pie atlēkušās ripas, to no burzmas raidot mērķī. Tas viņam bija pirmais precīzaus metiens šajā sezonā un 50.karjerā.

“Sabres” trīs reizes bija vadībā, taču “Sharks” trīs reizes panāca neizšķirtu, līdz uzvaras vārtus guva Girgensons.

Latvietis šajā spēlē uz ledus pavadīja 12 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Zemgus deviņās spēlēs nopelnījis četrus rezultativitātes punktus (1+3), bet NHL karjerā viņam 429 mačos ir 123 (50+73) punkti.

“Sabres” ar 15 punktiem deviņās spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un ir visas līgas vicelīdere.

Tikmēr uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” savā laukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Vegasas “Golden Knights”. “Penguins” komandai pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Uzvarētāju vārtsargs Marks Andrē Flerī, kurš savulaik spēlē Pitsburgas vienībā, atvairīja visas 29 mājinieku mestās ripas.

Bļugers nospēlēja 13 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja četros no 11 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Viņš šosezon deviņos dueļos guvis vienus vārtus, veicis vienu rezultatīvu piespēli un ticis pie negatīvas lietderības -3.

“Penguins” ar 12 punktiem deviņās spēlēs ir trešajā vietā Austrumu konferencē.

Citā mačā uz rezervistu soliņa palika vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar 2:3 (1:2, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās Ņujorkas “Islanders”.

Merzļikina konkurents par vietu vārtus Jonass Korpisalo šajā mačā atvairīja 31 no 34 pretinieku mestajām ripām.

“Blue Jackets” ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs ir 11.pozīcijā Austrumu konferencē.