Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Jaunās māmiņas dzīvoklī Rīgā uziet šļirces un baltu pulverveida vielu1


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA

Rīgā, Bolderājā policija kādas jaunās māmiņas dzīvoklī atradusi šļirces un aizdomīgu vielu, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policijā.

14.aprīlī policija devās uz izsaukumu Bolderājā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Policistiem, ierodoties norādītajā adresē, izsaucējs pastāstīja, ka dzīvesbiedre nakts vidū viņu pamodinājusi un lūgusi mājvietu nekavējoties pamest. Vīrietis savācis savas mantas, lai dotos prom. Izejot no mājvietas, vīrietis atcerējies, ka aizmirsis dzīvoklī mobilo telefonu. Kungs klauvējis pie durvīm, taču sieviete viņu vairs nav ielaidusi mājvietā un sākusi uzvesties neadekvāti.

Notikuma vietā noskaidrots, ka abiem ir arī kopīgs pirmsskolas vecuma bērns. Atvase bija palikusi pie mātes, bet vīrietis izteica bažas par dzīvesbiedres spējām aprūpēt bērnu.

Saistītie raksti

Sarunu pārtrauca bērna māte, kura pēkšņi atvēra dzīvokļa durvis un likumsargus ieaicināja mājoklī. Sieviete bērnu nēsāja uz rokām un nervozi staigāja no viena istabas stūra uz otru, tāpēc policistiem radās aizdomas, ka bērna māte varētu būt narkotisko vielu reibumā.

Dzīvokļa apskates laikā policisti ievēroja, ka uz virtuves augšējā skapīša ir noliktas septiņas šļirces. Viena no tām bija piepildīta ar caurspīdīgu šķidrumu. Turpat blakus bija noliktas arī divas ar nezināmas izcelsmes baltu pulverveida vielu notraipītas karotes.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv