Mobilā versija
+5.0°C
Kazimirs, Izidors
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
3. janvāris, 2014
Drukāt

VIDEO: Kā šogad mainīsies algas un pabalsti

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts kanceleja ir sagatavojusi video, kur apkopotas šogad iedzīvinātās iedzīvotājiem būtiskākās izmaiņas pabalstu, atalgojuma un nodokļu jomā.

Kā portālu “LA.lv” informēja Valsts kancelejā, no šī gada ir palielināta minimālā alga par 35 eiro (25 latiem). Savukārt ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamais minimums valstī palielināts no 64 uz 75 eiro.

Tāpat palielināts atalgojums publiskajā sektorā. Piemēram, ugunsdzēsējiem, policistiem un robežsargiem atlīdzība pieaugs vidēji par 55 eiro. Vēl uzlabota veselības aprūpe un sociālo garantiju sistēma.

Spēkā stājušās vairākas izmaiņas jaunajiem vecākiem, piemēram, gan strādājošiem, gan nestrādājošiem vecākiem par 29 eiro palielināsies bērna kopšanas pabalsts līdz 1,5 gadu vecumam.

Turpmāk bērniem līdz 18 gadu vecumam valsts 100% apmērā segs kompensējamo medikamentu iegādi.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+