Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

VIDEO: Kā šogad mainīsies algas un pabalsti

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts kanceleja ir sagatavojusi video, kur apkopotas šogad iedzīvinātās iedzīvotājiem būtiskākās izmaiņas pabalstu, atalgojuma un nodokļu jomā.

Kā portālu “LA.lv” informēja Valsts kancelejā, no šī gada ir palielināta minimālā alga par 35 eiro (25 latiem). Savukārt ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamais minimums valstī palielināts no 64 uz 75 eiro.

Tāpat palielināts atalgojums publiskajā sektorā. Piemēram, ugunsdzēsējiem, policistiem un robežsargiem atlīdzība pieaugs vidēji par 55 eiro. Vēl uzlabota veselības aprūpe un sociālo garantiju sistēma.

Spēkā stājušās vairākas izmaiņas jaunajiem vecākiem, piemēram, gan strādājošiem, gan nestrādājošiem vecākiem par 29 eiro palielināsies bērna kopšanas pabalsts līdz 1,5 gadu vecumam.

Turpmāk bērniem līdz 18 gadu vecumam valsts 100% apmērā segs kompensējamo medikamentu iegādi.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kā valsts atbalstīs ģimenes 2017. gadā?Infografiks: 2017.gada valsts budžetā jauniekļautie demogrāfijas pasākumi INFOGRAFIKA ARĪ PIEVIENOTĀ FAILĀ
Draugiem Facebook Twitter Google+