Dabā
Zaļā dzīvošana

VIDEO. Pa tramvaja sliedēm Liepājas centrā skraidījis alnis0


Alnis iemaldījis Liepājas centrā – skraida pa tramvaja sliedēm, kuras šobrīd remontē Lielajā ielā pilsētas centrā, 05.06.2018.
Alnis iemaldījis Liepājas centrā – skraida pa tramvaja sliedēm, kuras šobrīd remontē Lielajā ielā pilsētas centrā, 05.06.2018.
Foto – Facebook Liepājas pašvaldības profils, Ditas Langfrīdas video Facebook

Liepājas centrā šorīt bija iemaldījies alnis, aģentūru LETA informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāve Ineta Mikute.

Informāciju par to, ka pilsētas centrā manīts meža dzīvnieks, pašvaldības policija saņēmusi šorīt ap plkst.7.30 no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD). Apsekojot norādīto vietu pilsētas centrā, alnis tur vairs nebija sastopams. No iedzīvotājiem saņemtā informācija vedināja domāt, ka dzīvnieks, visticamāk, jau bija devies virzienā prom no pilsētas.

Pašvaldības policijai šorīt pēc informācijas saņemšanas neizdevās sazināties ar Valsts meža dienestu (VMD), tāpēc par alni paziņots Liepājas dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds”, lai tā šo informāciju nodotu tālāk VMD. Nepieciešamības gadījumā pašvaldības policija ir gatava sniegt vajadzīgo palīdzību, piebilda Mikute.

Sociālajā tīklā “Facebook” publicēts video, kurā alnis redzams skrienam par Lielo ielu pilsētas centrā. Arī Liepājas pašvaldība savā “Facebook” kontā raksta, ka “pilsētas ielas atkal apseko alnis, šoreiz Lielās ielas un tramvaja līnijas rekonstrukciju”.

Saistītie raksti

Dita, kuras video publicējis pašvaldības portāls soctīklā Facebook pauž: “Tā sajūta, kad vēl kāds steidzas uz darbu.” Portāls “La.lv” šogad ziemā vēstīja, ka kāds alnis skraidīja pa ielu Liepājas pilsētas mikrorajonā, tuvāk mežam. Ik pa brīdim Liepājā iemaldās kāds dzīvnieks.

Pašvaldība atgādina, ka, sastopoties ar alni, jābūt piesardzīgiem – dzīvniekam nevajag tuvoties un viņu barot. Manot pilsētā ieklīdušus savvaļas dzīvniekus, iedzīvotāji aicināti zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni 63420269.

LA.lv