×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
1. maijs, 2017
Drukāt

VIDEO: Piedzēries krievu tūrists policistiem draud ar Krievijas raķetēm (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Brīvdienās no sirds atpūtušies arī pilsētas viesi. Dažiem no viņiem gan ballīte beigusies ar negribētu sastapšanos ar policiju un kāds no aizturētajiem pat vīriem draudējis ar raķešu uzbrukumu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pēdējo dienu laikā policisti sastapušies ar vairākiem tūristiem, kuri, tā teikt, pāršāvuši pār strīpu. Brīvdienas pēcpusdienā Tērbatas ielā aizturēts kāds Krievijas pilsonis, kurš narkotiku reibumā kļuvis agresīvs.

Drīz vien pēc likumsargu ierašanās izsaukuma vietā, par spīti vīrieša skaļajām lamām un apvainojumiem, likumsargiem izdodas pārkāpēju izvest uz ielas, kur kārtības sargiem tiek veltīta kārtīga žults deva.

Tūrists:”Novāc rokas debiliķi! Tūlīt Tev [cenzēts] izdauzīšu! [cenzēts] [cenzēts]! Drīz mūsu raķetes pievērs jūsu [cenzēts].”

Saprotot, ka policisti neatkāpsies, vīrietis strauji maina savu taktiku, sāk gausties un pat šņukstēt, līdz sava uznāciena noslēgumā teatrāli noģībst.

Tā kā vīriem ir aizdomas, ka izdzertā alkohola daudzuma dēļ atpūtnieku varētu pat piemeklēt kāda kaite, uz notikuma vietu izsaukti mediķi. Lai arī viņi lemj, ka pilsētas viesim būs jādodas uz slimnīcu, tas neatbrīvo no soda par pārmērīgi skaļo ballīti un trakošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Es biju tā krievu cūka, arī lamājos nevalodā, kā oriģinālais grafists.

  2. Nu ļoti jau aizkustinoša šāda savējo piesegšana ,bet tā nebūt nav sliktākā no dabā novērotām īpašībām.Protams pienākšu vēlāk.

  3. Krievnacistu tūristi Latvijā nav vēlami. Tos rūpīgi jāsijā.

    • Zemākie primāti, homo russicus, nevar būt nacisti pēc definīcijas. Tie ir šovinisti vai rusisti (скрепостные).

Draugiem Facebook Twitter Google+