Mobilā versija
+3.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
14. oktobris, 2016
Drukāt

VIDEO: Uzmanieties no internetā sastaptiem kavalieriem!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu sazinājusies kāda sieviete no Daugavpils, kura pastāstījusi, ka iepazīšanās interneta vietnē piezvani.lv viņai beigusies bēdīgi un tagad notiek tiesu darbi ar vīrieti, kurš viņu apzadzis.

Sieviete piereģistrējās iepazīšanās portālā piezvani.lv, lai satiktu savu otro pusīti. Atstāja savu numuru un ilgi nebija jāgaida, līdz viņai piezvanīja vīrietis vārdā Jevgēnijs. Pāris reizes abi satikās, taču sieviete ievēroja, ka ciemiņš ir aizdomīgs. Līdz pēdējā tikšanās reizē sieviete apzagta.

Tagad aizdomās turamo policija jau aizturējusi, un viņš tiks tiesāts par zādzību, krāpšanu un piesavināšanos nelielā apmērā. Tāpēc aicina sievietes uzmanīties, jo Jevgēnijs aktīvi lietojot arī daudz populārākus portālus, piemēram, draugiem.lv.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (56)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+