Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
14. oktobris, 2016
Drukāt

VIDEO: Uzmanieties no internetā sastaptiem kavalieriem!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu sazinājusies kāda sieviete no Daugavpils, kura pastāstījusi, ka iepazīšanās interneta vietnē piezvani.lv viņai beigusies bēdīgi un tagad notiek tiesu darbi ar vīrieti, kurš viņu apzadzis.

Sieviete piereģistrējās iepazīšanās portālā piezvani.lv, lai satiktu savu otro pusīti. Atstāja savu numuru un ilgi nebija jāgaida, līdz viņai piezvanīja vīrietis vārdā Jevgēnijs. Pāris reizes abi satikās, taču sieviete ievēroja, ka ciemiņš ir aizdomīgs. Līdz pēdējā tikšanās reizē sieviete apzagta.

Tagad aizdomās turamo policija jau aizturējusi, un viņš tiks tiesāts par zādzību, krāpšanu un piesavināšanos nelielā apmērā. Tāpēc aicina sievietes uzmanīties, jo Jevgēnijs aktīvi lietojot arī daudz populārākus portālus, piemēram, draugiem.lv.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+