×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
19. aprīlis, 2012
Drukāt

Viltus trīnīšu māte aizgājusi no darba Olaines cietumā

cietums7

Jelgavniece Elīna Šakurova, kuras iespējamās melošanas līdzcilvēkiem dēļ sabiedrība tika maldināta ar ziņu par šogad Latvijā piedzimušajiem trīnīšiem, šorīt iesniegusi atlūgumu un jau atvaļināta no dienesta Olaines cietumā, aģentūra LETA uzzināja Ieslodzījuma vietu pārvaldē (IeVP).

Olaines cietumā notika dienesta pārbaude, lai noskaidrotu, vai vēl kāds ieslodzījuma vietas darbinieks, neskaitot Elīnu, bijis iesaistīts maldinošo īsziņu sūtīšanā. Pārbaudē atklājies, ka melīgās īsziņas par trīnīšiem sūtījusi tikai Šakurova. To apstiprinājusi arī viņa pati.

Šorīt Šakurova iesniegusi atlūgumu un jau pieņemts lēmums par viņas atvaļināšanu no dienesta, aģentūru LETA informēja IeVP.

Kā ziņots, Šakurova par uzraudzi Olaines cietumā strādāja no 2008.gada. Šajā laikā nekādi dienesta pārkāpumi netika konstatēti.

“Kas attiecas uz informāciju, kas publicēta ZZ portālā, mēs nevaram sniegt komentāru, jo mūsu rīcībā nav nekādu oficiālu dokumentu, kas apliecinātu, ka mūsu darbiniece iesaistīta krāpnieciskās darbībās. Sievietēm, kas jūtas apkrāptas, par to ir nekavējoties jāziņo policijai,” aģentūrai LETA šīs nedēļas sākumā norādīja IeVP.

Cita starpā aģentūra LETA noskaidroja, ka Šakurovas nu jau bijušie kolēģi Olaines cietumā neesot neko dzirdējuši par to, ka viņa būtu stāvoklī. Šakurova arī neesot devusies dekrētā.

Kā ziņots, piektdien, 13.aprīlī, plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz Jelgavas pilsētas pašvaldību, ziņoja, ka Šakurovai piedzimuši trīnīši, tomēr Labklājības ministrija šo informāciju neapstiprināja. Portāls “zz.lv” pēc tam vēstīja, ka Šakurovai patiesībā nav piedzimuši trīnīši, bet šādas ziņas līdz pašvaldībai un medijiem nonākušas, jo kāds no Olaines cietuma kolēģiem esot izspēlējis ļaunu joku, izmantojot viņas telefonu.

Otrdien “zz.lv” publicējis pavisam citu stāstu, no kura noprotams, ka viltus grūtniecība bijusi rūpīgi izplānota krāpšana, kura, iespējams, būtu turpinājusies, ja vien ziņa par trīnīšu piedzimšanu piektdien nebūtu sasniegusi medijus, kas oficiālu apstiprinājumu šim faktam nevarēja iegūt.

Šakurovas paziņa Ināra ZZ pastāstījusi, ka jaunā sieviete viņai esot melojusi kopš pērnā oktobra – stāstījusi, ka ir stāvoklī, iespējams, nolūkā izkrāpt naudu vēl nedzimušo mazuļu vajadzībām. Visticamāk, izdomājums bijis arī stāsts par vēl nedzimušo bērnu tēvu, kurš it kā Norvēģijā nesen gājis bojā.

To, ka Šakurova melo, laikrakstam apliecinājusi arī viņas māte, norādot, ka meita nav bijusi stāvoklī. Cita starpā portālā “calis.lv” esot organizēta arī mantu ziedošana Šakurovai pēc vēl nedzimušo bērnu tēva bojāejas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+