Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. februāris, 2016
Drukāt

Vīrietis aiziet uzsmēķēt un nokrīt no balkona (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Zemgalē 24 gadus vecs vīrietis nokritis no vairāku stāvu augstuma un guvis smagas traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Nav zināms, no kura stāva vīrietis nokritis, bet viņš, iespējams, bija smēķējis uz balkona. Cietušais nogādāts slimnīcā ar politraumu, tostarp kājas un rokas lūzumiem, vēdera iekšējo orgānu ievainojumiem, kā arī mugurkaula skriemeļu lūzumiem.

Vakar, krītot no augstuma, traumas guvuši vēl divi cilvēki.

Vidzemē 48 gadus vecs vīrietis ticis atrasts kāpņu laukumiņā. Savainojumu iemesli nav zināmi, tomēr, iespējams, vīrietis nokritis pa kāpnēm. Vīrietim mediķi konstatējuši smagu galvas traumu ar iespējamu asinsizplūdumu galvā, mugurkaula skriemeļu lūzumiem. Viņš vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.
Zemgalē 55 gadus vecs vīrietis, kāpjot pa trepēm lejā no bēniņiem, nokritis un guvis krūškurvja traumu, tostarp salauzis arī ribas.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1192 izsaukumiem, no tiem 133 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ir jaabuut baigam tizlenim lai nokristu taapat vien pa trepeem vai balkonu,skaidri ka kaads paliidzeeja.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+