×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Noslēdzies vēstuļu konkurss

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Martā kopā ar uzņēmumu “Latvijas Pasts” aicinājām ikvienu piedalīties vēstuļu konkursā “Mans pastnieks”, lai noskaidrotu un apbalvotu labākos pastniekus un pasta operatorus visā Latvijā.

Kopumā apbalvojumam tika izvirzīti gandrīz 100 “Latvijas Pasta” pastnieku un pasta operatoru, par kuriem saņēmām sirsnīgas, emocionālas un pašreizējo situāciju raksturojošas vēstules.

Saņemtajās vēstulēs un anketās mūsu lasītāji un pas­ta klienti lielākoties uzsver pastnieku cilvēciskās īpašības, atsaucību un palīdzību, kas ir pastnieku un pasta operatoru darba neatņemama sastāvdaļa. Nereti, īpaši lauku reģionos, pastnieks līdz ar preses izdevumiem un pasta sūtījumiem klientiem nogādā preces no vietējā veikala vai aptiekas, kā arī sniedz palīdzīgu roku dažādās sadzīves situācijās. Izvērtējot gan saņemtās anketas, gan vēstules, rezultāti ir šadi:

* Par Rīgas reģiona uzvarētāju ir kļuvis pastnieks Aleksandrs Golverdovskis no Mellužu pasta nodaļas, par kuru anketu autori rak­sta – izpalīdzīgs un atsaucīgs.

* Zemgales reģionā par absolūto uzvarētāju ir atzīta pastniece Kristīne Sakse no Lēdmanes pasta nodaļas, par kuru cilvēki saka: “Kristīne ir pasta patriots.”

* Kurzemes reģiona uzvarētāja ir Irēna Kalmane no Dundagas pasta nodaļas, kura anketās dēvēta par ļoti atsaucīgu, precīzu, čaklu un atbildīgu.

* Vidzemnieki visvairāk ir balsojuši par pastnieci Elitu Jarvelahti no Mazsalacas, kura, kā raksta anketu autori, ir atsaucīga, izpalīdzīga, akurāta un čakla – īsta ģimenes pastniece.

* Latgales reģiona iedzīvotāji rakstījuši un balsojuši par pastnieci Anitu Pauniņu no Preiļu 1. pasta nodaļas, kura ir atsaucīga, komunikabla un zinoša darbiniece.

Balvas no “Latvijas Avīzes”: preses abonēšanas dāvanu karti 50 eiro vērtībā un “Latvijas Pasta” 2014. gada pastmarku komplektu par interesantākajām konkursam iesūtītajām vēstulēm saņems Sarmīte Ruste no Vecates pagasta, Laila Martinova no Valmieras, I. Skrīvele no Korģenes, Mārīte Fiļova no Liezēres un Rasma Sakne no Sīkraga.

Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas naudas balvas no “Latvijas Pasta”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+