×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

Zemnieku saeima slavē Matīsu par gatavību sakārtot lauku ceļus

Foto - LETAFoto - LETA

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss, trešdien viesojoties Latvijas radio 1 rīta programmā, atzina, ka šajā ziemā ietaupītie līdzekļi tiks novirzīti vietējo ceļu sakārtošanai, kas ved uz saimniecībām un lauku mājām.

“Beidzot mēs esam sadzirdēti, un Satiksmes ministrija ir apzinājusies, ka lauku ceļi ir katastrofālā stāvoklī. Esam gandarīti par ministra lēmumu ziemas finansējumu pārdalīt vietējiem lauku ceļiem un ceram uz ātru ministrijas rīcību,” ministra teikto komentēja biedrības “Zemnieku saeima” priekšsēdētājs Juris Lazdiņš atzīst.

Šogad bija neparedzēta situācija – sniega un sala bija ļoti maz, tādēļ tika ietaupīts gan uz sniega tīrīšanu ziemas periodā, gan bedrīšu labošanu pavasarī, tādēļ ietaupīto finansējumu Satiksmes ministrija ir paredzējusi novirzīt vietējo ceļu sakārtošanai.

Kā rīta intervijā atzina Satiksmes ministrs Anrijs Matīss, līdz šim maz uzmanības pievērsts vietējo ceļu uzlabošanai, kā arī finansējums ir bijis ierobežots, tādēļ šī ir lieliska iespēja, lai sakārtotu tieši vietējos ceļus, kas ved uz lauksaimniecības saimniecībām un lauku mājām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+