Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
31. marts, 2015
Drukāt

Žimantu un kardiologa Ērgļa uzņēmums sāk ražot veselīgo šokolādi (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pagājušajā gadā dibinātais uzņēmēju Pētera un Aivara Žimantu, kā arī kardiologa Andreja Ērgļa kopuzņēmums SIA “Purified” sācis ražot šokolādi – uztura bagātinātāju, plānojot produkciju realizēt ne tikai vietējā, bet arī eksporta tirgos, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Produkts ar zīmolu “Purified” saturēs veselību uzlabojošus produktus – augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementu kombināciju un tiks ražotas SIA “Pure Chocolate” fabrikā Pūrē. Neprecizējot ražošanas apjomus, uzņēmuma pārstāvji atzina, ka šokolāde sākotnēji tiks realizēta vietējā tirgū, taču dažu tuvāko mēnešu laikā plānots sākt eksportu Baltijas reģionā, kā arī citos eksporta tirgos.

Jaunās šokolādes tehnoloģija tikusi izstrādāta biedrībā “Birti” (Baltic Institute of Research, Technology and Innovation), kuras mērķis ir radīt labvēlīgus apstākļus inovāciju procesam, zinātniekiem un uzņēmējiem kopīgi strādājot pie pasaules līmeņa produktu attīstīšanas un ražošanas.

“Pateicoties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstam, Latvijas Universitātes Kardioloģijas zinātniskā institūtam un SIA “Silvanols” tika pētītas un patentētas dabas vielu flavonoīdu kombinācijas. Balstoties uz šiem pētījumiem, tika radīti sirds, redzes, smadzeņu un vispārējai veselībai vērtīgi produkti beļģu melnajā šokolādē,” sacīja Ērglis.

Lai tuvāk iepazīstinātu ar jauno produktu, plānots rīkot preses konferenci, kura notiks 8.aprīlī plkst.15 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Kā ziņots, “Purified” dibināts 2014.gada 10.janvārī, un tā pamatkapitāls ir 15 000 eiro.

Kā liecina SIA “Firmas.lv” informācija, Aivaram un Pēterim Žimantiem katram uzņēmumā pieder pa 25% kapitāldaļām, AS “Sistēmu inovācijas” – 30%, bet 10% – Andreja Ērgļa dēliem Kristapam un Mārtiņam Ērgļiem.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Mārtiņš Ērglis, valdes locekle – Zane Pētersone, bet padomes priekšsēdētājs – Kristaps Ērglis, savukārt abi Žimanti un Andrejs Ērglis ir uzņēmuma padomes locekļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. lai Jums visiem veicas Jūsu darbā un idejās!Priecīgas Lieldienas!

  2. Kura vieta vares iegadaties so veseligo sokoladi?

  3. Dakterim galviņa strādā.Vienmēr ideju pilns un enerģisks.Tagad pat,bērnus iesaistījis biznesā,domā par bērniem,īsts tētis .Būtu mums vairāk tādu cilvēku Latvijā ,tad dzīvot būtu labāk.Gan viņiem labi ,gan mums labi.Pārējos cilvēkus tā nepazīstu ,kas piedalās šajā pasākumā ,bet lai veicas visiem.

  4. lai veicas Ērgļa ģimenei.Un ,lai nopelna arī labi ,jo produkts izklausās labs,domājams būs arī garšīgs.No sird novēlu veiksmi šajā pasākumā.

  5. Latvija var.

  6. super ,ka mūsējie var ko tādu izdomāt un realizēt .Beidzot varēs ēst šokolādi bez sirdapziņas pārmetumiem .Lai izdodas !!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+