×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Zolitūdes traģēdijas vietā pabeigta atlikušās veikala ēkas virszemes daļas demontāža

Foto-LETAFoto-LETA

Sākti sagatavošanas darbi Zolitūdes traģēdijā sabrukušā veikala "Maxima" atlikušās ēkas virszemes daļas demontāžai.

SIA “Maxima Latvija” pabeigusi teritorijas Zolitūdē, Priedaines ielā 20, sakārtošanas darbu pirmo posmu – demontēta atlikusī veikala ēkas virszemes daļa un teritorija attīrīta no būvgružiem. Darbus teritorijā turpinās tās līdzīpašnieki – SIA “Homburg Zolitude”, veicot ēkas pazemes stāva un dzīvojamās jaunbūves ēkas konservāciju, informē uzņēmumā.

Saņemot ģenerālpilnvaru no SIA “Tineo”, SIA “Maxima Latvija” teritorijas uzkopšanas darbus Zolitūdes traģēdijas vietā uzsāka 18. augustā. Darbi noritējuši pēc plāna, veikala ēkas atlikušās virszemes daļas demontāžas un būvgružu izvešanas darbus pabeidzot noteiktajā termiņā. Teritorija šobrīd ir sagatavota tālāko darbu izpildei – ēkas pazemes stāva un dzīvojamās ēkas konservācijas darbu veikšanai – kurus īstenos teritorijas līdzīpašnieki “Homburg Zolitude”.

Kā jau ziņots, Priedaines ielas 20 teritorijas līdzīpašnieki vienojušies par darbu sadali –  SIA “Maxima Latvija” uz ģenerālpilnvaras pamata uzņēmusies drupu aizvākšanu un izvešanu no teritorijas, kā arī atlikušās ēkas virszemes daļas demontāžu. Savukārt SIA “Homburg Zolitude” pārziņā ir ēkas teritorijas norobežošana, apsardzes nodrošināšana, kā arī ēkas pazemes stāva un dzīvojamās ēkas konservācijas darbu veikšana.

Priedaines ielas 20 teritorijas sakopšanas darbu veikšanai SIA “Maxima Latvija” saņēmusi ģenerālpilnvaru no SIA “Tineo”.  Tā kā SIA “Tineo” un SIA “Maxima Latvija” ir saistīti uzņēmumi, tika pieņemts lēmums tālākos ar īpašumu saistītos jautājumus risināt ar SIA “Maxima Latvija” starpniecību, jo tai ir lielāki administratīvie resursi, un līdz ar to iespējams nodrošināt efektīvāku procesu virzību. SIA “Maxima Latvija”  izsaka pateicību Zolitūdes traģēdijā cietušo un bojā gājušo tuvinieku biedrībai “Zolitūde 21.11.” par sadarbību un sapratni darbu norises laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+