×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

Zviedrija grasās izraidīt 60-80 tūkstošus imigrantu (11)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Zviedrija ir nodomājusi izraidīt 60 līdz 80 tūkstošus migrantu, kas 2015.gadā ieradušies šajā valstī un kuru patvēruma pieprasījumi ir noraidīti, trešdienas vakarā paziņoja iekšlietu ministrs Anderss Igemans.

“Mēs runājam par apmēram 60 tūkstošiem cilvēku, bet šis skaitlis var pieaugt līdz 80 tūkstošiem,” Zviedrijas mediji citēja ministra teikto. Viņš piebilda, ka valdība ir lūgusi policiju un par migrantiem atbildīgās iestādes organizēt šo izraidīšanu.

Par nodomāto izraidīšanu ir paziņots laikā, kad Eiropa mēģina tikt galā ar krīzi, kuras gaitā desmitiem tūkstoši migrantu ierodas Grieķijā no Turcijas teritorijas un viņu plūsmu nekavē pat ziemas laikapstākļi.

Saskaņā ar ANO datiem šogad Grieķijā ieradušies vairāk nekā 46 tūkstoši migrantu, savukārt bīstamajos braucienos pa jūru gājuši bojā vairāk nekā 170.

Igemans sacīja, ka izraidīšanu, kas parasti tiek veikta ar komerciāliem avioreisiem, vajadzētu veikt ar īpaši nofraktētām lidmašīnām, ņemot vērā izraidāmo cilvēku lielo skaitu.

Zviedrija ar 9,8 miljoniem iedzīvotāju ir starp tām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kuras uzņēmušas visvairāk patvēruma meklētāju attiecībā pret to iedzīvotāju skaitu. Pērn Zviedrija uzņēma vairāk nekā 160 tūkstošus patvēruma meklētāju.

Zviedrijā jaunieradušos migrantu skaits ir ievērojami samazinājies, kopš šī valsts 4.janvārī sāka sistemātiski pārbaudīt iebraucēju personas dokumentus ar fotogrāfijām.

Zviedrijas amatpersonas otrdien aicināja palielināt drošību pārpildītajos patvēruma meklētāju centros dienu pēc tam, kad vienā no šiem centriem Melndālas pilsētā pie Gēteborgas tika nodurta tā darbiniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Gan būs pie mums tas pats,Zviedrija,Vācija utt. nav bezizmēra tātad piespiedis ņemt tūkstošus ari pie mums,piespiedīs maksāt tiem tarakāniem pabalstus kā Vācijā un ari mēs drīz vairs nevarēsim iziet no mājas,te pat policija būs bezspēcīga šitai ordai!

 2. Tā ir tikai tukša runāšana. Viņi mēģinās šos nevēlamos migrantus uzgrūst kaimiņzemēm.

 3. Kādēļ tērēt naudu sūtot viņus atpakaļ ar lidmašīnām? Iesēdināt laivās, airus rokās un lai iras atpakaļ.

 4. zviedri nav konsekventi Atbildēt

  Vispirms ņem visus iekšā atplestām rokām, pēc tam met ārā.

 5. Diemžēl Latvijā akli pakļaujas visām ES diktētajā normām, kuras citas valstis pat nemaz neievieš, jo neuzskata par obligātām.

 6. Ļoti pareizs lēmums!!! Kaut Latvijas valdība atjēgtos. Vai tiešām jānotiek kam tādam, kas notika Zviedrijā?

 7. Visu to,ko redz internetā par šo bēgļu izdarībām ir vienkārši šausminoši!!! Kapēc mēs akli pakļaujamies norādēm,kas vienkārši sagraus visu ko esam radījuši šeit Latvijā…
  Tad ,ja liktu izvēlēties no diviem ļaunumiem,tad labāk jau lai krievi te ienāk! Tas ir izmisums,ko mēs varēsim pasākt pret viņu vardarbības!!
  Viņi taču ir pilnīgi ar citu kultūru,citu dzīves uztveri…sievietes viņiem ir tikai “radījums,kas dzemdē bērnus”…vismaz šiem,kas ienāk te ES..
  Mums tie stāstīts,cik labi jāizturas pret nabadziņiem un mēs to ievērosim,bet viņi sitīs,spļaus un durs…
  Bet mēs tik smaidīsim….MURGS!
  Atjēdzēties valdība!

  • Politiķiem nav laika domāt par sērgu, kura apsēdusi jau lielu daļu eiropas. Un tapēc Mums pašiem, Mums iedzīvotājiem/Latviešiem, Patriotisku Līderu vadībā, ir jārīko vairākas Demonstrācijas! Uzaicināt, uzrunāt Latviešu tautu, tā lai ierastos entiem tūkstošiem, desmitiem! Un ar skaidru, gaišu runu no vadītāju, riktīga Latvieša mutes skan par visu eiropu, ka Mēs nevēlamies laist iekšā savā zemē tās tur mums Pilnīgi svešās tautas! Paši Nevaram atkopties, uzņemt jebkādus apgriezienus pāc Padomju savienības Okupācijas! Paši nabagu statusā! Ceturtā daļa Latviešu dzīvo, strādā ārzemēs! Lai varētu glābt, kas palicis mājās! Un tapēc šo Protestu Demonstrācijas vajag rīkot, piedalīties pašai Latviešu tautai! Bez visām Āboltiņām, Zaķiem utt. Vajag izteikties protošus šo Demonstrāciju vadītājus! Protams arī dzirdot gandrīz jebkuru Latviešu cilvēka domas! Bet arī tādus, kuri skaidri, gaiši saka! Māk runāt! Un jaunus, un vecus! Lai Brisele, Uk, lai visi sadzird, ka 80%, cerams Latviešu Negrib šo citādāku Okupāciju! Mēs, tā jau izmirstam! Pēc Veiksmīgiem 25 Neatkarības gadiem, tagad Latviešiem Latvijā bija jādzīvo ap 3 Miljoni! Latvieši! Bet kas notiek tagad!? Viss pārkrievojas! Tai pašā Rīgā, vieni krievi! Varbūt katrs Ceturtais, tikai Latvietis! Un tapēc Obligāti Jauniem (nejau gadu ziņā, bet nepolitiskām sejām, personām, patriotiem), runāt protošiem, skaistā, tīrā Latviešu valodā izsakoties, ar tūkstošiem Latviešu klātbūtnes, ka Mēs nekādā gadījumā nevienu arābu, musulmani, negribam sagaidīt Latvijā!

 8. super galvenais lai ne uz Latviju

 9. Zviedrija un citas valstis jau sāk izraidīšanu, bet Latvija sāk tik pieņemt, nu ko muļķu zeme, nav vairāk ko teikt, pajoliņi!

  • ko citu darīt,tikai izraidīt,mēs pagaidam tikai vēl vedīsim iekšā un liksim audžu ģimenēs 😀 😀 kā pēc tam vaļā tiksim par to domāsim vēlāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+