×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Zviedrijas pilsētā aļņu bars terorizē skrējējus

alnis2

Halmstadē, Zviedrijas dienvidos, agresīvu aļņu bars pēdējo pusgadu terorizē skrējējus pilsētas parkos, svētdien ziņoja mediji, norādot, ka vietējie iedzīvotāji beidzot lūguši varasiestādes iejaukties.

“Neviens no cilvēkiem, kas šeit dzīvo, nedomā, ka tas ir ļoti patīkami,” laikrakstam “Hallands Posten” sacīja viena no sievietēm, kuras aļņi pārbiedējuši skriešanas laikā.

Viņa sacīja, ka daudzus cilvēkus aļņi tā nobiedējuši, ka viņi vairs nejūtas brīvi pārvietojoties.

“Es domāju, ka pašvaldībai būtu kaut kas jādara,” viņa piebilda.

Kāda cita sieviete, kuru skriešanas laikā pārsteidzis milzīgs alnis, laikrakstam sacīja, ka baidījusies tikt ievainota vai pat nogalināta.

“Alnis sāka skriet manā virzienā. Es varēju to saost un tikai redzēju lielo purnu,” sacīja sieviete, kura paklupusi, nokritusi uz vēdera un bijusi spiesta gaidīt, kamēr alnis paskrējis viņai tuvu garām.

“Tā bija varbūt tikai minūte vai divas, bet likās kā mūžība. Man bija laiks nodomāt, ka tas var samīt mani, un pajautāt sev, cik ļoti tas sāpētu. Vai es izdzīvotu?” norādīja cietusī.

Vietējās pašvaldības amatpersona, kas atbild par parkiem, ieteica visiem, kas jūt apdraudējumu aļņu dēļ, zvanīt policijai.

“Viņi var ierasties notikuma vietā daudz ātrāk nekā mēs. Bet arī mēs (..) pārbaudām situāciju,” norādīja amatpersona.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+