Horoskopi un mistika
Ezoterika

2017. gadā stulbību netrūks! Ko darīt, lai neiebrauktu auzās, iesaka astrologs Baņķis1

Foto – Fotolia

Plāno darbus gada sākumā, īsteno tā otrajā pusē

Jauns gads, jauns sākums, jaunas prognozes – sertificētais astrologs un numerologs Kristaps Baņķis vēsta, ko mums sagaidīt no 2017. gada.

“Līdzīgi kā 2016.gadā, arī 2017. gadā stulbību netrūks, tāpat kulminēs viss, kas aizsācies aizvadītajā gadā.” Tā īsumā par Jauno gadu izsakās astrologs.

Šis būs aktīvās rīcības gads – tiek likti pamati nākamajam deviņu gadu ciklam. Aktīvi jāizstrādā plāni, jāvirza idejas, jāparedz pārmaiņas. Jākoncentrējas uz savām personīgajām idejām, jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Nav vēlams palaist garām jaunas iespējas, interesantas idejas. Jācenšas iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Dažkārt nāksies būt arī nekaunīgiem un taisnīgiem. Kopīgā tendence būs tāda, ka jāizkristalizējas jauniem līderiem, vadoņiem, jauniem uzskatiem, bet, lai tas notiktu, ir nepieciešams kaut kāds saasinājums.

Tādēļ arī visu gadu būs spriedze un sajūta, ka tūlīt tūlīt kaut kam jānotiek. Notiks arī – janvārī, februārī, martā un septembrī – kad vislielākā planētu spriedze. Jaunajā gadā saasinājumi būs jau gada pirmajā pusē, kad viena pēc otras būs planētu cilpas, dižčiks un aptumsumi. Februāris un marts savā ziņā noklonēs decembra spraigos un negatīvos notikumus.

To sajutīsim arī dēļ 4. marta līdz 15. aprīļa Veneras cilpas, kas mūs saudzēja pērngad. Un turpinājumā – jau aprīlī startējošais Dižčiks un Saturna cilpa (no 6.aprīļa –25.augustam), kas vistiešāk ietekmē būvniecību, uzņēmējdarbību un jebkādu ilgtermiņa stabilitāti. “Daudzi būs uzņēmušies sākt gadu ar lieliem plāniem, bet reāli iebrauks auzās. Iesaku savus mērķus plānot gada sākumā, bet realizēt gada otrajā pusē.”

Tieši Gaiļa gadā demokrātija sāks piedzīvot savu autoritāro formu, proti, valsts kontrole, uzraudzība pār indivīdu un uzņēmējdarbību tikai pastiprināsies. Jāatrod nišas, kur valsts “stingrā roka” vēl nav pieķērusies. Piemēram, uzņēmējdarbība un zinātne vai farmācija, un izglītība – finanšu kāpums būs ļoti straujš. Konservatīvāko uzņēmējdarbību pārstāvjiem slogs tikai pieaugs. Jāpiemin, ka jebkāda veida izglītošanās un izaugsmes veicināšana vistiešākajā veidā attieksies uz iespējām nopelnīt – Gailis mīl, ka par savu laimi cīnās un strādā no rīta līdz vakaram, kārpoties ar knābi un nagiem, lai tiktu pie “zelta grauda”.

Politikā vajadzīgi spēcīgi līderi, ģimenēs – bērni

Politikā pieaugs vajadzība pēc spēcīgiem līderiem, sabiedrībā aktualizēsies obligātā militārā dienesta jautājums. Gaiļa gads ir militārisma un policejiskuma triumfs, kā arī liels darbs būs ugunsdzēsējiem un apdrošinātājiem.

Šis gads būs īpaši veiksmīgs attiecību jautājumiem un pirmdzimto radīšanai.

“Gada pirmajā pusē jābūt ļoti uzmanīgiem ar kredītu ņemšanu. Ieteiktu tos neņemt vispār vai nodrošināties ar ķīlu.”

Gada otrajā pusē, kad Jupiters paries Skorpiona zīmē, pavērsies lielākas iespējas nopelnīt, bet parādīsies arī lielākas krīzes un bankroti – kā kuram. Katrā gadījumā, visas nozares piedzīvos lielās tīrīšanas – līdz pat 2020. gadam, kad savienosies Saturns ar Jupiteru. Lai atrastu “labos datumus”, kuri ir kā veiksmes saliņas, astrologi.lv ir izveidojuši jaudīgu Astro Veiksmes kalendāru.

Astrologa ieteikumi 2017. gadam

Lielākā prasme ir nebaidīties īstenot visu, par ko esi sapņojis. Tiek likti pamati visam deviņu gadu ciklam. Jādomā, ko vēlas, un jāsāk strādāt pie šī plāna, jo “viss, ko “iesēs”, nākamajos gados nesīs augļus. Taču nevajadzētu gaidīt tūlītējus rezultātus jau šogad, jo sēklām, kas liktas augsnē, vajag uzņemt spēkus un sadīgt.”

Jākoncentrējas uz savām personīgajām idejām. Jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Nedrīkst palaist garām jaunas iespējas, interesantas idejas. Jācenšas iepazīties ar jauniem cilvēkiem. “Nenāks par ļaunu arī izteikts atklātums. Iespējas radīsies mazliet nekaunīgajiem un taisnīgajiem.”

Politikā jaunu sabiedrisku organizāciju, partiju veidošana. Jauni līderi no uzņēmējdarbības vides. Bijušo vadītāju piemērošanās jaunām lomām.

Lielāka loma būs prezidentam, un aktivizēsies jautājums par prezidentālu valsts pārvaldi. Var būt grūtības atrast līderus dažādām organizācijām, struktūrām, jo ne visi varēs pārvarēt uzlikto latiņu. Starptautiskajā politikā būs vērojama tendence – atšķelties citādi domājošajiem, bet savienībās palicēji veidos ciešāku savienību un vienotību. Pastiprināsies centralizēta kontrole un diktatūra.

Globālā sasilšana. Saulei būs augsts starojums un izteiktas magnētiskās vētras. Uzkarsīs vulkāni un pabīdīsies zemes garoza – zemestrīces. Pasaulē plūdus nomainīs lieli ugunsgrēki. Ugunsnelaimēs un no šaujamieročiem ies bojā daudz vairāk nekā parasti. Treknie gadi ieroču tirdzniecībā un industrijā. Zinātnieki paziņos par jaunu enerģijas pielietojumu.

Biznesā izdosies uzņēmējdarbība, kas ir atkarīga no darbības vienatnē. Attīstīsies saules bateriju bizness un plauks eko domāšana. Mākslai un sporta biznesam būs labs noiets. Katram jāapdomā, kur atrodas viņa biznesa kodolenerģija – tur arī jāiegulda spēki.

Būs grūtības deleģēt biznesu citiem, jo personīgā klātbūtne ģenerēs komerciālo veiksmi. Personības attīstība dod finanšu augļus. Ieteicams apdrošināties pret ugunsnelaimēm. Zels akciju bizness. Būtiski mainīsies zelta un zeltlietu cenas.

Saistītie raksti

Attiecībās vajadzētu pilnveidot sevi. Var mainīt imidžu. Veidosies karmiskas attiecības, kur lielu lomu spēlēs savstarpējā cieņa. Veidosies uz izdevīguma pamata bāzētas attiecības. Daudzi izšķirsies un dzīvos vieni – “ja nav, tad nav”, “visu vai neko”. Lielas iespējas dabūt “visu”, ja pats nodemonstrē lielāku radošumu, ieinteresētību un mērķtiecību. Tomēr jāatceras, ka pārlieku liela bravūra un egoisms attiecībās ar citiem var novest pie vientulības.

Informāciju sagatavojis Kristaps Baņķis – sertificēts astrologs, numerologs, astrologi.lv un numerologi.lv veidotājs
Prognozes no www.superhoroskopi.lv

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
GL
Gunta Lūse
Horoskopi un mistika
Saruna ar astroloģi Kristīni Valleri: vairums neizprot – kaut kādi rituāli, uguns dedzināšana, skaļas dziesmas, sveši ļaudis…
Intervija 3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav ne īstais laiks, ne īstā vieta, lai tu slinkotu! Horoskopi 21.februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Mēneša nogale sola daudz mīlestības un romantikas! Horoskopi no 20. februāra līdz 4. martam
4 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Latvijā
Levits izsludina Rīgas domes atlaišanas likumu
6 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ažiotāžu izraisījušais vīriešu uzbrukums sievietei Cēsīs izrādījies meli
2 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: JKP apsteidz citus
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Dānijas tiesa oficiāli nolēmusi Misāni izdot Latvijai
11 minūtes
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Kāpēc neizdevās vienoties par ES budžetu
2 stundas