Foto: Pexels

5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir pārliecināti, ka viņi ir pasaules centrs 0

Cilvēki – Narcisi visvairāk domā tikai par sevi. Viņi uzskata, ka ir tieši viņi ir vissvarīgākie cilvēki šajā pasaulē un ka visiem pārējiem tas ir jāpieņem. Narcisi ir pārliecināti, ka patiešām ir labāki par citiem. Parasti ar šādiem cilvēkiem ir grūti veidot attiecības, jo viņi vienmēr sevi redz kā vislabāko un ideālāko, un bieži citus savā dzīvē nemaz nepamana.

Reklāma
Reklāma

5. vieta – Lauva

Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Lauvas ir ļoti pašpārliecinātas un domā, ka ir ideālas. Viņas nekad neklausās citos cilvēkos un vienmēr visu par visiem zina labāk. Lauvas nezina vārdu “kompromiss” un vienmēr uzskata savu viedokli par pareizāko. Lauvas arīdzan ir ļoti lieli egoisti.

4. vieta – Skorpions

Skorpioniem ir divas “sejas”. Kad viņi ir pozitīvā noskaņojumā, viņi ir visjaukākie cilvēki pasaulē. Taču, ja viņus kaut kas kaitina, viņi aizmirst par visu un visiem, izņemot sevi – vismīļāko cilvēku pasaulē.

3. vieta – Jaunava

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunavas tik ļoti mīl sevi, ka, ja vien varētu sevi apprecēt, noteikti to arī izdarītu. Jaunavām šajā dzīvē patiesībā nav blakus vajadzīgs neviens, jo neviens taču nav tik perfekta personība kā viņi paši! Un tikai pamēģiniet tam iebilst…

2. vieta – Strēlnieks

Strēlniekiem nepatīk ne ar vienu citu rēķināties. Līdzīgi kā Jaunavas, ja vien varētu uz šīs pasaules dzīvot kopā ar tik ideālu cilvēku kā pats, nevienu citu nemaz vairs nevajadzētu. Taču nevar. Turklāt Strēlniekiem ļoti patīk ballītes un piedzīvojumi, tāpēc nākas ar tiem “citiem” arī kontaktēties.

1. vieta – Dvīņi

Dvīņi, ja vien vēlas, ir patiešām ļoti talantīgi cilvēki un savā dzīves ceļā var sasniegt ikvienu iekāroto lietu. Viņi izprot lietu loģiku un ir izcili psihologi, taču Dvīņiem piemīt vislielākais trūkums – viņi vēlas, lai viņus nemitīgi apjūsmo. Un tad, kad tas nenotiek, viņi sāk zaudēt interesi par apkārtējiem, kas, protams, noved pie attiecību sarežģījumiem. Dvīņi, visticamāk, varētu baroties no komplimentiem, pat tad, ja tie nav īsti… viņi bez tiem vienkārši nespēj dzīvot.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.