Aizbēga bez apģērba augšējās daļas. Par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu policija meklē Denisu Čižiku 0

Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu likumsargi meklē 1992.gadā dzimušo Denisu Čižiku, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ir trīs cilvēku grupas, kurām nevajadzētu uzturā lietot mellenes: eksperti brīdina par iespējamām veselības problēmām
Kļuvis zināms, kā Kremlis reaģēja uz Trampa draudiem bombardēt Maskavu – vai mūs sagaida kas šausminošs? 25
Siliņa gatava lauzt izdienas pensiju veco kārtību: “Nevaram atļauties, ka prokurors 50 gados pamet darbu”
Lasīt citas ziņas

Policijai ir aizdomas, ka Čižiks Rīgā, Sarkandaugavas apkaimē, tirdzniecības vietā nodarījis miesas bojājumus apsargam un aizbēdzis bez apģērba augšējās daļas.

Iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par meklētā vīrieša iespējamo atrašanās vietu, policija aicina necensties viņu aizturēt pašiem, bet zvanīt un ziņot pa tālruni 112.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.