Foto: Pixabay

Steiks nekad vairs negaršos kā agrāk… Aizturēts kāds restorāna darbinieks, kurš pirms pasniegšanas apgānījis klientu ēdienu 35

ASV aizturēts restorāna darbinieks, kurš pirms ēdiena pasniegšanas klientiem to apgānījis, un ar to lepojies internetā, vēsta Daily Mail.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Kāds restorāna darbinieks ASV policijai ir atzinies, ka vairāk nekā 20 reizes sabojājis klientu ēdienu. 21 gadu vecais Džeiss Kristians Hansons, kurš steiku restorānā “Hereford House” strādāja nepilnu mēnesi, aizturēts 25. aprīlī.

Puisis atzinās, ka viņš veicis nepieklājīgas darbības ar pārtiku, piemēram, uz laša uzlicis savu dzimumorgānu, urinējis marinētos gurķos un mērcē, biksēs bāzis salātus utt. To visu viņš ierakstījis un publicēja internetā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš apgalvo, ka vismaz dažus no šiem pretīgajiem darbiem viņu iedvesmojuši vīrieši, ar kuriem viņš iepazinies iepazīšanās lietotnēs un fetiša vietnēs, kuri, pēc policistu teiktā, viņu uzmundrinājuši un izvirzījuši īpašus lūgumus, raksta The NewYork Post.

Lai noskaidrotu nodarītā kaitējuma apmēru, Džonsona apgabala prokurors Stīvens Hovs, aicinājis sabiedrību sazināties ar tiesībsargājošām iestādēm.

Šī ziņa ir šokējusi ilggadējos restorāna “Hereford House” klientus, raisot jautājumus pa to, kāds bijis šādas rīcības mērķis.

Kāds restorāna klients, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti, sacīja KCTV5: “Es biju šokēts, bija neticami, ka kāds to izdarījis apzināti. Tāda reakcija daudziem bija pēc tam, kad policija paziņoja, ka kāds darbinieks tīšuprāt piesārņojis ēdienu restorānā “Hereford House”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.