AP/LETA

Amsterdamā pēc nekārtībām aizturēti ap 90 Anglijas futbola līdzjutēju 0

Pievieno LA.LV

Nīderlandes galvaspilsētas Amsterdamas policija piektdien paziņoja, ka ir aizturējusi apmēram 90 Anglijas futbola līdzjutējus, kas sarīkoja nekārtības pirms starptautiskas draudzības spēles starp Anglijas un Nīderlandes komandām.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
“Man pat neomulīgi palika!” Sēņotāja mežā uziet ļoti biedējošu vietu 5
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
Lasīt citas ziņas

“Aizturēto Anglijas atbalstītāju skaits tagad ir pietuvojies 90,” tviterī ierakstīja Amsterdamas policija.

Aizturētie vīrieši ir apsūdzēti galvenokārt par sabiedriskās kārtības traucēšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nīderlandes sabiedriskās raidkompānijas NOS publicētā videoierakstā bija redzams, kā policisti ar stekiem, kurus atbalsta jātnieku policija, dodas iekšā pūlī, lai atjaunotu kārtību sarkano lukturu rajonā.

Citā video bija redzams, kā līdzjutēji no kāda kanāla tilta uzmet divriteni uz garāmbraucošas laivas. Fani arī piepildīja šaurās ielas un tiltus, dziedot un līksmojot.

Anglija spēlē pret Nīderlandi uzvarēja ar rezultātu 1:0.

Anglijas komandas menedžeris Gerets Sautgeits bija aicinājis fanus uzvesties sportiski, bet daži no vairāk nekā 5000 līdzjutējiem ignorēja viņa teikto un pirms spēles sākuma izsvilpa Nīderlandes himnu.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.