Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs.
Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs.
Foto-LETA/AFP

Aptuveni 500 Čečenijas policisti atteikušies parakstīt solījumu izpildīt jebkuru Putina pavēli 2

Aptuveni 500 Čečenijas Iekšlietu ministrijas darbinieku atteikušies parakstīt apņemšanos par gatavību izpildīt jebkuru Krievijas prezidenta Vladimira Putina vai Čečenijas prokremliskā līdera Ramzana Kadirova pavēli, vēsta laikraksts “Novaja Gazeta”.

Reklāma
Reklāma
No rītdienas šīm 3 zodiaka zīmēm dzīve kļūs ievērojami vieglāka
RAKSTA REDAKTORS
“Kabatā joprojām bija viņa telefons un dokumenti, viņš peldēja ūdenī” – Jāņa Gailīša sieva atklāj detaļas par vīra ķermeņa atrašanu
Putins “iebelž ar mietu” Trampam, atklāti parādot, ko Krievijai patiesībā vajadzēja
Lasīt citas ziņas

Ministrijas darbinieki nolikti izvēles priekšā – vai nu parakstīt apņemšanos, vai arī pamest darbu.

Tiesa gan, darba vietās, kas kļuvušas vakantas, jau pieņemti jauni darbinieki no čečenu jaunatnes vidus, norāda laikraksts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aptuveni 20 000 Čečenijas policistu, arī Ahmata Kadirova vārdā nosauktā īpašo uzdevumu pulka kaujinieki, jau nodevuši zvērestu Putinam.

Ceremonija notikusi Groznijas stadionā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.