Foto: Ķekavas novada pašvaldība

Ar degmaisījuma pudelēm apmētāta Katlakalna evaņģēliski luteriskās baznīcas siena 31

Pievieno LA.LV

Ķekavas pagastā ar degmaisījuma pudelēm apmētāta Katlakalna evaņģēliski luteriskās baznīcas siena, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijā (VP).

Kokteilis
Kā cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Kokteilis
3 zodiaka zīmēm gaidāmais rudens var nest karjeras izrāvienu – ļoti iespējams, ka palielināsies ienākumi
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Policijā saņemta informācija par to, ka ir bojāta evaņģēliski luteriskās baznīcas siena. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka naktī uz 3.oktobri pagaidām nenoskaidrota persona vairākas reizes pret sienu ir metusi ar pudelēm, kurās atradies degmaisījums.

Policijā sākta resoriskā pārbaude.

Tāpat policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par iespējamo vainīgo personu vai cita izmeklēšanā noderīga informācija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sazināties ar policiju iespējams, zvanot uz VP Baložu iecirkņa dežūrdaļu pa tālruņa numuru 6 7 099 200 vai pa policijas vienoto diennakts tālruņa numuru 110.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.