Raidījums STOPkadri ar Armandu Puči TV24
Raidījums STOPkadri ar Armandu Puči TV24
Raidījums STOPkadri ar Armandu Puči TV24

Ar jaunumiem par robežas žoga izbūvi TV24 raidījums “STOPkadri ar Armandu Puči” noslēdz sezonu 13

Svētdien, 16. jūnijā, pulksten 19:00, TV24 ēterā būs raidījuma “STOPkadri ar Armandu Puči” sezonas pēdējā epizode.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Noslēguma sērijā ar ironiju atskatīsimies uz Eiroparlamenta vēlēšanām, pievērsīsim uzmanību žoga izbūvei uz Latvijas austrumu robežas, jo TV24 ik dienu veic publisku laika atskaiti līdz austrumu robežas žoga pilnīgai pabeigšanai. Kā vienmēr – būs arī daudz citu aizraujošu stāstu.

“Stopkadru” 3. sezonā raidījums sniedza neparastu, inovatīvu skatījumu uz notikumiem, piedāvājot dinamisku formātu vairākās interesantās rubrikās. “Stopkadriem ir ne tikai savs krustojums, bet arī savs skatītājs, un pats galvenais – mums satura veidošanā ar lielu entuziasmu piedalās praktiski viss sabiedriski politiskais krējums. Izstrādājumam ir noturīgi augsts tauku procents. Tiesa, treknums šajā gadījumā attiecas uz veidu kā mēs to iepakojam un pasniedzam… Ar smaidu, labestību un – ironiju, kas saspēlējas ar valstī noteiktajiem regulējumiem,” sev raksturīgajā manierē sezonu komentē raidījuma vadītājs Armands Puče.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopā ar Armandu “Stopkadri” radošajā komandā, veidojot sižetus, darbojas žurnālistes Marta Krīgere un Anna Jakšta. “Raidījuma sižetos svarīgākos notikumus, sabiedriski politiskās norises un politiskos lēmumus apskatījām plašāk. Un to turpināsim darīt arī nākamajā, 4. sezonā, rudenī,” saka raidījuma producents Guntis Meisters.

“STOPkadri ar Armandu Puči” – tas ir raidījums jūsu prāta vēsumam un kāju siltumam. Tiekamies jau rudenī, raidījuma “STOPkadri ar Armandu Puči” 4. sezonā, TV24!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.