Foto: Pexels

“Ar ko vīrietis, kas nespēj uzturēt sievieti, atšķiras no bērna?” Dāmas ļaujas dusmīgai diskusijai par finansēm attiecībās 119

Pievieno LA.LV

Šķiet, ka šī ir viena no tēmām, kas savu aktualitāti nezaudē nekad. Vai vīrietim ir jābūt galvenajam pelnītājam ģimenē? Vai ir normāli, ka reizēm šo lomu ieņem sieviete? Mūsdienās abiem dzimumiem ir arvien līdzīgākas iespējas sevi pierādīt un arī pelnīt, bet vai mūsu iekšējā attieksme pret šiem jautājumiem līdz ar to mainās?

“Varbūt jaunā valdība var paspēt ierobežot?” Dāvi pārsteidz redzētais veikalā, bet daudzi atzīst, ka tam pat nepievērš uzmanību
“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
“Šīs dienas bija briesmīgas…” Sieva desmit reizes brauca uz Latviju meklēt vīru, līdz pienāca traģiskā vēsts
Lasīt citas ziņas

Interesanti šajā kontekstā lasīt kādu diskusiju soctīklā “X”, kur kāda sieviete uzdevusi jautājumu: “Tā kā pamodos ar sūdīgu garastāvokli un, atceroties pretīgus uzbraucienus kaut kad anonīmajos jautājumos, tikai gribēju pajautāt, ar ko vīrietis,kas nespēj uzturēt sievieti atšķiras no bērna?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Bez emocijām neiztikt arī komentāros. Ieskatāmies tajos, lai saprastu, cik dažādi mēdzam domāt par šo tēmu!

LA.LV Aptauja

Kuram jāuztur ģimene?

  • Tikai un vienīgi vīrietim
  • Vairāk vīrietim, bet reizēm var arī sieviete
  • Katram jāspēj uzturēt sevi
  • Nav nozīmes. Galvenais, lai visi laimīgi

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.