Publicitātes foto

Ar līksmām dziesmām un dejām svinēs Valmieras pagasta 120 gadu jubileju 0

Pievieno LA.LV

Ar līksmām dziesmām un dejām Valmiermuižas pils parkā, piektdien, 29. augustā, tiks svinēta Valmieras pagasta 120 gadu jubileja, informē Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ābelīte-Medne.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Viņa stāsta, ka svētkus ar savu klātbūtni pagodinās arī vācu baronese Magdalēna Elizabete fon Hallarte, kura ne tikai Valmiermuižā saimniekojusi, bet arī dibinājusi Latvijā hernhūtiešu kustību un iedrošinājusi latviešu bērnu izglītošanos.

Plkst. 16:30 svētki iesāksies ar pēcpusdienas mūziku. Par to gādās Mārtiņš Roziņš ar draugiem, senioru ansambļi “Dziesmotā senatne” un “Mežābele” un Larisas Stivriņas pūtēju kvintets.

CITI ŠOBRĪD LASA

Plkst. 18 paredzēts uzvedums “Ielūdz baronese Hallarte”. Uzveduma viesi būs Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Solis”, senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne”, mūsdienu deju grupa “Nezāles” no Matīšiem, dziedātāja Kristīne Šomase, saksofonists Edijs Everss un akordeonists Kaspars Gulbis. Savukārt no plkst. 21 sāsies balle kopā ar grupu “Bellacord”.

Ieeja Valmieras pagasta svētkos ir bez maksas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.