Facebook/Halle Pollard

Ārsti bija pārliecināti, ka 15 gadus vecā meitene ir stāvoklī, bet patiesība nebūt nebija tuvu tam… 12

Pēc novājinošiem simptomiem, kas ilga nedēļām, Halle Pollarda, kurai tobrīd bija 15, bija neizpratnē, kad uzzināja, ka grūtniecības tests ir pozitīvs. Neskatoties uz nogurumu, muguras sāpēm un svara zudumu, viņa norāda, ka ārsti viņai neticēja. Tikai pēc sonogrāfijas atklājās patiesība – Hallei bija olnīcu vēzis ceturtajā stadijā, vēsta “Metro.”

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 2
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Lasīt citas ziņas

Sarunā ar “Metro” Halle sacīja: “Es zināju, ka neesmu stāvoklī. Man bija tikai 15, un es zināju, ka tas nav iespējams.”

Halle, kurai tagad ir 19 gadi, pirmo reizi saskārās ar mokošām muguras sāpēm 2019. gada janvārī. Viņa stāsta, ka apmeklējusi ģimenes ārstu četras reizes, taču viņai teica, ka viņai ir išiass (nerva iekaisums) vai urīnceļu infekcija.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es zaudēju daudz svara, biju pastāvīgi nogurusi, nevarēju aiziet uz tualeti, un man bija pastāvīgas galvassāpes un nogurums,” skaidro Halle. “Es arī nevarēju daudz dzert. Tas viss bija nenormāli.”

“Manas muguras sāpes bija tik šausmīgas, ka nevarēju sēdēt, apgulties vai staigāt.”

Galu galā Halles mamma aizveda viņu uz slimnīcu – uzņemšanas nodaļu. “Viņa zināja, ka ārsti kļūdās,” saka Halle. Pēc vairākām stundām slimnīcā ārsti paņēma asins un urīna analīzes. Šokējoši, ka rezultāti bija pozitīvi attiecībā uz grūtniecību.

“Pārbaudes parādīja, ka esmu ļoti stāvoklī,” sacīja Halle. Un, lai gan viņa paskaidroja, ka tas tā nevar būt, Halle saka, ka neviens viņai neticēja. “Viņi domāja, ka es meloju,” viņa atceras. “Man bija bail par to, ko padomās mana mamma un tētis – vai viņi ticēs ārstiem?”

“Par laimi, mana mamma man ticēja visu laiku.”

Tad Halle tika nosūtīta uz ultrasonogrāfiju. Viņa stāsta: “Kad mani aizveda uz pārbaudi, mamma viņiem teica: “Tur nav nekāda bērna.” Medmāsiņas seja pilnībā mainījās ultrasonogrāfijas laikā, bet viņa neko nevarēja pateikt.

Pēc pārbaudes ārsts apstiprināja, ka Halle nav stāvoklī, taču patiesība bija daudz draudīgāka.

Hallei bija olnīcu vēzis, un turpmākie testi atklāja, ka tas ir izplatījies viņas plaušās, kuras bija pārsātinātas ar audzējiem.
Olnīcu vēzis pusaudžiem ir ārkārtīgi reti sastopams. Saskaņā ar “Testing.com” grūtniecības testi nosaka HCG. Tomēr daži vēža veidi var radīt HCG, kas izraisa viltus pozitīvus grūtniecības testa rezultātus.

“Ārsts ieradās un teica, ka viņi ir atraduši masu uz manas olnīcas,” sacīja Halle. “Tā bija mana mamma, kas jautāja, vai tas nav vēzis. Tas bija ceturtajā stadijā un bija izplatījies manās plaušās. Man bija 42 audzēji plaušās un 13 x 20 cm audzējs olnīcā.”‘

Hallei tika veikta kreisās olnīcas noņemšanas operācija, un viņai tika veiktas četras ķīmijterapijas pēc kārtas.

Viņa vēlas pateikties savai atbalstošajai ģimenei un draugiem, kas palīdzēja viņai izārstēties. “Smagākais šķērslis, ko man jebkad nācies pārvarēt, ir tas, ka es pazaudēju savu bērnību,” viņa sacīja, piebilstot, “man bija tikai piecpadsmit.”

Reklāma
Reklāma

“Man bija ļoti grūti zaudēt matus, tāpat es nespēju darīt to, ko darīja mani draugi, jo ķīmijterapija bija pilnībā iznīcinājusi manu imūnsistēmu. Par laimi man ir mīloša ģimene, kas mani atbalstīja visu to ceļu. Bez viņiem es būtu pazudusi,” viņa skaidro.

“Mana labākā draudzene pat noskuva matus, lai man pietiktu drosmes noskūt savus. Bet visvairāk lepojos ar savu mammu. Viņa visu redzēja daudz detalizētāk nekā es. Es būšu viņai mūžīgi pateicīga.”

Pēc deviņiem mēnešiem Halles ārstēšanas kurss beidzās. “Kopumā es biju slimnīcā un ārpus tās no 2019. gada janvāra līdz 2019. gada septembrim,” viņa stāsta.

Tagad Halle joprojām ir apņēmības pilna aizstāvēt jaunas sievietes, kuras nonākušas līdzīgā situācijā kā viņa. “Vienmēr ieklausieties savās dvēselēs,” viņa mudina.

“Ja jūtat, ka kaut kas nav kārtībā, neapstājieties, kamēr nesaņemat pelnītās atbildes.”

“Es vēlos, lai cilvēki zinātu, ka tas var notikt ar jebkuru. Tu nekad nedomā, ka tas būsi tu,” viņa norāda.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.