Ekrānuzņēmums/DailyMail

Dvīņu māsas dzemdē ar dažu stundu starpību vienā un tajā pašā dienā – un pat vienā slimnīcā! 28

Beidzamos 29 gadus dvīņu māsām ir bijusi kopīga dzimšanas diena, un tagad arī dvīņu māsu Sāras Braunas un Klēras Harkinas bērni dzimšanas dienu svinēs vienā un tajā pašā datumā, vēsta “DailyMail“.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 2
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Lasīt citas ziņas

Sievietes bija pārsteigtas, uzzinot, ka dzemdēs savus mazuļus vienā un tajā pašā dienā un slimnīcā – tas noteikti ir miljons pret vienu. Sākotnējie viņu jaundzimušo ierašanās datumi bija paredzēti ar 11 dienu starpību, taču dabai acīmredzami bija citas idejas par māsām no Londonderijas, Apvienotās Karalistes.

Skolotāja Klēra devās uz slimnīcu, lai ierosinātu dzemdības nedēļu pirms māsas, taču ārsti neko nevarēja darīt, lai liktu viņas dēlam Konoram ierasties šajā pasaulē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Galu galā viņai nācās viņu dzemdēt ar akūtu ķeizargriezienu – tikai dažas stundas pēc tam, kad Sāra, Ziemeļīrijas Mājokļu pārvaldes tehniskā virsniece, bija dzemdējusi savu meitu Keitu.

Sāra teica: “Visi ārsti un vecmātes bija pārsteigti, viņi nekad agrāk nebija pieredzējuši neko tādu.”

“Mēs jokojam, ka Konors atteicās piedzimt tikai tāpēc, lai viņu varētu dzemdēt vienā dienā ar māsīcu.”

Dvīnes augot vienmēr ir bijušas neticami tuvas, pēc tam satikušas un apprecējušas labākos draugus Džonatanu un Polu, kuri uzauguši uz vienas ielas.

“Es satiku Džonatanu 2014. gadā,” sacīja Sāra. “Klēra dažas reizes iznāca ārā ar mums un satika viņa labāko draugu Polu, taču viņiem abiem tajā laikā bija attiecības. Galu galā viņi satuvinājās pirms četriem gadiem, un mēs abas apprecējāmies tikai ar dažu mēnešu starpību. Mēs ar Džonu apprecējāmies pagājušā gada aprīlī, bet pēc tam jūlijā — Klēra un Pols.

Dažus mēnešus vēlāk Klēra atklāja, ka ir stāvoklī. Sāra stāsta: “Klēra man teica, ka ir stāvoklī, un es biju sajūsmā par viņu. Un tad, pēc dažām dienām, es atklāju, ka arī es esmu stāvoklī. Mēs nevarējām tam noticēt, mēs vienmēr bijām vēlējušās palikt stāvoklī vienā un tajā pašā laikā, un tas bija noticis.”

Sāra sacīja: “Ārsti mēģināja visu, lai Konors piedzimtu. Viņi pārdūra ūdeņus, bet nekas nenotika. Viņš nekustējās.”

Sāra devās uz Altnagelvinas slimnīcu Londonderijā kopā ar vīru Džonatanu (32), rūpnīcas vadītāju, un 24. aprīlī pulksten 11.30 dzemdēja mazuli Keitu, kas svēra veselas 8 mārciņas 9 unces (4 kg).

Reklāma
Reklāma

Pēc dažām stundām Klērai tika veikts ārkārtas ķeizargrieziens, lai neradītu risku mazulim. Tikai dažas stundas vēlāk – pulksten 22:30 viņa dzemdēja Konoru, kurš svēra 9 mārciņas 11 unces (4,13 kg).

“Mūsu vecāki kļuva par divkāršiem vecvecākiem vienā un tajā pašā dienā. Viņi bija virs mēness!”

Un mazuļiem drīz būs kopīgas dzimšanas dienas svinības – gluži kā viņu mammām. “Mēs vienmēr visu esam darījušas kopā,” stāsta Sāra, “bet bērniņu pasaulē nākšana vienā dienā – tas ir kaut kas neticams.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.