Horoskopi un mistika
Horoskopi

Astroloģiskie laika apstākļi no 15.maija līdz 15.jūnijam: kas notiks pasaulē un ko gaidīt katram?0

Foto: Pexels

Astroloģiskie laika apstākļi vedinās atskatīties atpakaļ – kas tas viss bija? Par ko īsti satraucos? Kas ir īsts un kas – tikai iedomas? Pasaule kopumā un mēs katra personiski sāksim meklēt galējo patiesību – to, kas gūstama, ielūkojoties dziļi sirdī.

Turpmākā perioda astroloģiskais fons iedos daudz Gaisa enerģijas – pastiprinās mūsu domu spēku un izpratnes nozīmi. Gana stipra būs arī sajūtu pasaule, padarot subjektīvās sajūtas par galvenajām atslēgām realitātes izpratnē. Arī Zemes enerģija ar savu sazemējumu un nepieciešamību pēc finansiālās drošības ieņems mūsu ikdienā augstu vietu. Savukārt faktiski nemaz nebūs pārstāvēta Uguns enerģija – trūks degsmes un iedvesmas. Šis laiks būs par apdomu, svarīgām izvēlēm, nevis degošiem jauniem sākumiem.

Ārpus retrospektīvās atskatīšanās pagātnē, pieredzes un sajūtu pārskatīšanas, enerģijas maijā būs vairāk harmoniskas. Līdz 21. maijam būs vecs Mēness, kas vēl aiz inerces mudinās pievērsties darba un naudas jautājumiem, meklējot jaunus ceļus vai atmetot neperspektīvos.

22. maija plkst. 20.39 gaidāms īpaši gaisīgs Jaunmēness Dvīņu zīmē. Tas burtiski nonullēs un aizsāks jaunu izvēļu, prioritāšu un vērtību apzināšanās ciklu, kad pēc padoma vērsīsimies pie autoritātēm, mēģinot iegūt jaunu dzīves pamatu un atbalsta sistēmu. Šā Mēness cikla lielākais izaicinājums būs atšķirt patiesību no maldiem, kas var būt gana izaicinoši, jo liks pamanīt saldā pašapmāna sāņo pēcgaršu.

Sākot no 28.maija un līdz pat augustam mēs daudz jūtīgāk un personiskāk uztversim citu sacīto un ļoti labprāt kavēsimies nostalģiskās atmiņās, runāsim par savām jūtām un pastiprināti pievērsīsim uzmanību saviem tuviniekiem. Palielinās risks noslīdēt uz tādiem viļņiem kā čīkstam kopā un savu pārdzīvojumu atkārtota izdzīvošana galvā. Savukārt perioda lielākā pievienotā vērtība būs savu sajūtu, satraukumu un emociju apzināšanās un, ja nepieciešams, sevis saterapeitēšana.

Viens no vissvarīgākajiem perioda notikumiem ir 5. jūnija pusēnas Mēness aptumsums. Ar šo dienu oficiāli sākas aptumsuma koridors, kurš ilgs līdz pat 5.jūlijam. Aptumsumi vienmēr ir ļoti īpašs laiks mūsu dzīvēs, kas notikumiem, izvēlēm un vārdiem piešķir daudz lielāku jaudu, sniedzot iespēju veikt liktenīgus dzīves pagriezienus un izdarīt nozīmīgas izvēles dzīves kontekstā. Tas ir arī laiks, kad tiek pārbaudīts mūsu realitātes ķēdes vājais posms.

Tieši šis aptumsums atvērs nozīmīgu apziņas transformācijas periodu, kas ilgs 1,5 gadus, galvenokārt liekot mums padomāt par to, kā mēs spējam atšķirt patiesību no maldiem, kas ir uzticams informācijas un zināšanu avots un kas ir maldinošs. Mācīsimies arī pārmēru nesarežģīt lietas. Sāksim aptvert, ka īstās atbildes, patiesība un viss, kas mums patiesi ir vajadzīgs, bieži ir pašā deguna galā, tik necils savā vienkāršībā, bet tik pašsaprotams, ka nespējam noticēt, ka tas ir arī viss. Kā draugu smiekli, labestīgs vārds, labs miegs un galva, brīva no svešiem mošķīšiem.

Saistītie raksti

Tātad no 2.līdz 8.jūnijam uzmanies, ko runā un translē pasaulei, jo sajūtās tas būs kā Pilnmēness uz steroīdiem. Elpo dziļi un nepieņem spontānus lēmumus. Pievērsies vairāk sev un Visuma zīmēm, visam tam, kas pievelk tavu uzmanību. Vēro. Esi svaigā gaisā. Meditē. Lasi un pieraksti atklāsmes. Lai ar ko tu saskartos šajos datumos, zini, ka tajā tev ir ielikts kāds svarīgs vēstījums no augstākajiem plāniem. Nebaidies no pauzēm, klusuma mirkļiem, apjukuma vai sajūtas, ka ejam pāris soļus uz priekšu un atkal atpakaļ. Šis laiks ir par tavu iekšējo patiesību, nevis par aktīvu dzīves skrējienu. Atļauj sev būt vienkāršai. Tajā ir spēks, kas atbruņo, gudrība, kas ļauj nepārpūlēties, un svētība ļaut sev būt pašai.

Dienas startam šoreiz jārēķina individuāli

  • Spriedzes dienas 24. līdz 26.maijs, 3. līdz 9.jūnijs
  • Jauns Mēness 22. maijs plkst. 20.39
  • Pilns Mēness 5.jūnijs plkst. 22.12
  • Šajā dienā ar pusēnas Mēness aptumsumu (maksimums – plkst. 22.25) sākas aptumsumu koridors, kas noslēgsies 5.jūlijā ar pusēnas Mēness aptumsumu Mežāža zīmē
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigznes šodien sola lielas iespējas! Horoskopi 11.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neiejaucies citu cilvēku strīdos un attiecībās – tevi nesapratīs! Horoskopi 10.jūlijam
4 dienas
KA
Kristīne Akmentiņa
Horoskopi un mistika
Pat tad, ja laukā saule nespīd, tā spīdēs jūsu sirdīs! Horoskopi no 9. līdz 22. jūlijam
4 dienas

Lasītākie

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Filmu cienīgas intrigas Latvijā – par bandītiem, kuri spridzināja cilvēkus, bēga uz Krieviju un meloja policijas labā
2 stundas
ML
Māra Libeka
Latvijā
Caurumi paver ceļu koronavīrusam. Kas glābs – obligātas maskas iebraucējiem, jauna vīzu politika vai ārsts lidostā?
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Kurā Latvijas pusē šodien līs lietus?
56 minūtes
IE
Ināra Egle
Latvijā
Varavīksnes, 9. maija vai 18. novembra Rīga? Spēle “grozoties” tikai ap trim sāncenši 3
1 stunda
LA
LA.LV
Laukos
“Turpinām augt un investēt!” Covid-19 dēļ attīstība laukos neapstājas
2 stundas