Foto EPA/LETA

Atklājas, ka uzbrukumu vilcienā sarīkojušais jaunietis nav bijis afgānis 1

Pievieno LA.LV

Vācijas mediji vēsta, ka 17 gadus vecais jaunietis, kas pirmdien ar cirvi un nazi uzbruka vilciena pasažieriem, patiesībā bijis no Pakistānas, nevis Afganistānas pilsonis.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Lasīt citas ziņas

Jaunieša istabā atrastās mantas liecina, ka viņam, visticamāk, bijusi Pakistānas, nevis Afganistānas pilsonība, atsaucoties uz avotiem drošības dienestos, otrdien ziņoja raidorganizācija ZDF.

Jau vēstīts, ka jaunietis pirmdienas vakarā uzbruka pasažieriem vilcienā netālu no Vircburgas pilsētas, Vācijas dienvidos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vairāki cilvēki tika ievainoti, tostarp divi joprojām atrodas kritiskā stāvoklī.

Izmeklētāji uzbrukuma motīvus saista ar radikālo islāmu.

Vēl trīs cilvēki tika ievainoti policistu apšaudē ar jaunieti, kad viņš mēģināja bēgt. Rezultātā viņš tika nošauts.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.