Foto: FreePik

Mācies no citu kļūdām! Atklāta lielākā kļūda, ko vīrieši pieļauj iepazīšanās lietotnēs 10

Kā vēsta portāls “DailyStar”, jaunā pētījumā ir atklāta lielākā vīriešu kļūda, ko viņi pieļauj iepazīšanās lietotnēs – pārāk daudz izrāda interesi un runā par futbolu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

Pētot 23 000 gan sieviešu, gan vīriešu profilus iepazīšanās aplikācijā “Tinder”, secināts, ka daiļā dzimuma pārstāves daudz biežāk apliecina interesi par tādām lietām kā kino, mūziku, ceļošanu un kafijas baudīšanu. Viņas biežāk atbild vīriešiem, kuriem arī patīk tieši šādas lietas.

Eksperti, kas pētīja profilus, atzina, ka vīriešiem mazāk vajadzētu norādīt pie savām interesēm dažādus sporta veidus un to, ka viņiem patīk brīvajos brīžos doties uz krogiem. Tā vietā norādot, ka ir interese par ceļošanu, mūziku un kafijas dzeršanu, kas atstās uz sievietēm lielāku iespaidu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pētījuma laikā secināts, ka par futbolu izrādīja interesi 23 % vīrieši, kamēr no sievietēm tikai 4 %.

Ar šo, vīrieši gan netiek aicināti mainīt savas personības tikai tāpēc, lai izpatiktu sievietēm. Viņi tiek aicināti norādīt unikālākus hobijus, kas rosina sarunu un kas, iespējams, varētu sakrist ar dāmu interesēm.

No pētījuma izriet, ka galvenās intereses, kas tiek norādīts iepazīšanās aplikācijā vīriešiem ir: futbols, sports, svaru celšana, krogi, komēdijas.
Sievietēm savukārt: ceļošana, mūzika, filmas, kafija, pastaigas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.