Vīrietis patiesi iemīlas sievietē tikai pēc seksa? 1

Jautājumu, vai sekss ir attiecību turpinājums vai sākums jau aplūkojām rakstā https://veselam.la.lv/sekss-attiecibas Tajā psiholoģe Saule Smadjarova apskatīja šo tēmu caur četru attiecību harmonijas, saskaņas līmeņu (fiziskais, emocionālais, intelektuālais un garīgais) prizmu.

LA
LA.LV
Ziņas
“Ir prātam neiedomājas lietas, kas notiek!” Lato Lapsa par Indriķa Latvieša jaunāko grāmatu “Nāve” 77
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķi Lauri Reiniku, piedraudot ar apsardzi, izdzen no vēsturiskas vietas par nepiemērotu apģērbu 28
21 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Vai tu esi gatavs tam vai ne, taču šodien daudz kas neizbēgami mainīsies! Horoskopi 27.septembrim
12 stundas
Lasīt citas ziņas
Viņa secināja, ka attiecībās viens no svarīgākajiem faktoriem ir laiks.

Ja vīrietis un sieviete vēlas veidot ilgtermiņa attiecības, sievietei ir vajadzīgs laiks, lai harmoniski izietu visus līmeņus, kuros sekss tiek uztverts kā brīnišķīgs attiecību elements. Bet vīrietim tāpēc, lai ļautu viņa seksuālajai enerģijai sublimēties un ielaist savā dzīvē dziļākas attiecības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt cita speciāliste – ģimenes psiholoģe, attiecību konsultante, iepazīšanās aģentūras “Es un tu” direktore Jeļena Kuzņecova uzsver, ka tas ir pierādīts fakts – vīrietis iemīlas sievietē tikai pēc seksa. Ielūkosimies viņas uzskatos, kā sievietei neizskatīties viegli pieejamai un tajā pašā laikā nelikt gaidīt pārāk ilgi?

Nāc uz siena gubu!

Nereti vīrieši ierosina seksu uzreiz pēc jūsu pirmajām romantiskajām vakariņām – tā nu ir veidots stiprais dzimums. Viņiem vīrišķīgums un seksualitāte ir nešķirami: “Es esmu vīrietis, tas nozīmē, ka es varu.” Ar šādu pieeju vīrietis vienmēr provocē sievieti uz intīmu tuvību. Ja viņa “pakļāvās” – labi, ja ne – viņš to pārdzīvos.

Foto: pexels.com

Vīrieši ir vizuāļi. Viņiem sieviete ir seksa objekts. Stiprā dzimuma pārstāvji pēc izskata uzreiz nosaka, vai viņiem derēs šī dāma vai nē. Ja “jā”, tad pirmā doma – pārgulēt ar viņu. Bet pirmajā iepazīšanās reizē sievietei labāk atteikties no priekšlikuma “dodamies uz siena gubu”. Tad vīrietis, lai arī kā viņš iekāros jauno intereses objektu, novērtēs viņas nepieejamību, viņa kļūs viņam vēl iekārojamāka..

Dažas dāmas uzskata, ka, ja viņas neatsauksies uz seksa piedāvājumu, vīrietis neaicinās uz otru randiņu. “Jautājums ir par to, cik stipri vīrietis ir ieinteresēts tevī. Ja tu viņam patiešām patīc, un viņam ir interesanti komunicēt ar tevi, un jūs vēl neesat nodarbojušies ar seksu – tā ir trīskārša intriga. Vīrietis noteikti piezvanīs vēlreiz,” saka psiholoģe.

Kā izkļūt sausai no ūdens

Lai izvairītos no seksa pirmajā randiņā, neprovocē vīrieti. Nevelc uz tikšanos īsus svārkus vai dziļu dekoltē – šajā gadījumā vīrietis noteikti domās tikai ar “apakšējo čakru”.

Ja sekss pirmajā randiņā tomēr notika, tas nenozīmē, ka otrās tikšanās vairs nebūs (izņemot situāciju, ja partneris bija profesionāls “naktstauriņš”).

Normāls vīrietis, ja sekss viņam iepatikās, noteikti gribēs redzēt tevi vēlreiz.

Protams, viņš var padomāt, ka tu neesi pārāk izvēlīga sakaros un spējīga gulēt tikpat labi kā ar viņu, arī ar pirmo pretimnācēju, tāpēc mēģini labot situāciju un parūpējies par pieklājīgas dāmas tēla radīšanu.

Tu vari teikt ko līdzīgu: “Tu, protams, mani uzbudināji, bet man tomēr liekas, ka piekrist seksam pirmajā randiņā nav pareizi.” Tā tu gan vīrietim izdarīsi ko patīkamu (viņš tavās acīs ir īpašs), gan sevi izpestīsi.

Nepārcenties!

Uzskats “jo ilgāk tu nepieļauj tuvoties tavam ķermenim, jo labāk” ir nepareizs. “Pārcenšoties atturēt” vīrieti, tu riskē viņu zaudēt. Ja otrajā randiņā vēl var “paskumdināt” kavalieri, tad trešajā randiņā sekss ir obligāts. Citādi, skaidro iepazīšanās aģentūras direktore, vīriešiem rodas kompleksi: “Kādēļ es viņai esmu vajadzīgs?”.

Foto: Shutterstock

“Vīrieši spriež vienkārši:„Ja tu negribi gulēt ar mani, tad kaut kas ar mani nav kārtībā – rodas kompleksi. Otrais moments ir vilšanās: kavalieris centās, bet tu nenovērtēji viņa pūliņus,”precizē psiholoģe.

Nemaksā ar sevi

Piekrist seksam ar vīrieti ir vērts tikai tad, ja partneris tev patiešām patīk, un tu vēlies ar viņu intīmas attiecības. Taču bieži sievietes piekrīt likties gultā ar vīrieti, jo tā mudina “sajūta, ka esi parādā” – par vakariņām, izrādīto uzmanību u.tml. Tā paša iemesla dēļ vājā dzimuma pārstāves cenšas pašas samaksāt par vakariņām – lai nekļūtu par parādnieci. Šāda nostāja ir nepareiza, uzstāj psiholoģe, apgalvodama, ka tie visi ir “postpadomju kompleksi”.

“Atceries – neviens nevienam neko nav parādā. Kad vīrietis uzaicina sievieti uz kafejnīcu, viņš grib būt kopā ar viņu, un vīrietis apmaksā nevis viņas ēdienu, bet gan pirmkārt savu prieku. Sievietei tas būtu jāzina. Tas ir kā pavizināties ar labu automobili. Prieks, par kuru jāmaksā,”paskaidro Kuzņecova. Tikai nelietīgs un ļoti nekaunīgs vīrietis var teikt: “Pīrādziņus apēdi, tagad samaksā”, bet par šo pretējā dzimuma pārstāvju kategoriju pat nav vērts runāt.

Pēc seksa

Ja jums bija pirmais sekss, nekad, NEKAD nezvani pirmā. Dod iespēju vīrietim izrādīt iniciatīvu. Cik ilgu laiku tas prasīs? Viss ir individuāli. Normāla situācija, ja vīrietis atsaucas trīs dienu laikā pēc seksa, maksimums ir nedēļa, un tas jau ir uz robežas. Kaislīgākie un azartiskākie vīrieši atsaucas gandrīz uzreiz: zvana vai sūta īsziņu “Skumstu” vai “Arlabunakti”. Mierīgākiem vīriešiem vajag nedaudz vairāk laika.

Ja sieviete pēc tuvības zvana vai raksta pirmā, viņa ir pārāk uzmācīga, kas vīrietim varētu arī nepatikt.

Bet, ja pēkšņi dāma nevēlas vai nevar gaidīt, viņa, protams, var brīvi ņemt situāciju savās rokās. Taču tad būs labāk, ja sarunā viņa uzvedīsies kā labs draugs. Un vēl labāk – ja atradīs kādu ticamu attaisnojumu, kas izskaidros tādu rīcību. Piemēram: “Tu aizmirsi savu pulksteni.” Nekādā gadījumā nevajadzētu runāt par jūtām, lai nenobiedētu vīrieti un nesāpinātu sevi. Ja nu pēkšņi izrādās, ka tavs mīļākais ir ciniķis un tevi izsmies?

Vienīgais, ko var ieteikt sievietei, ir pēc seksa pateikties savam partnerim. Ne tikai: “Viss bija kārtībā, paldies, tiekamies rīt.” Sirsnīgāk: “Tas bija lieliski, tu biji un esi foršs.”

Pēc psiholoģes vārdiem, visi vīrieši ir neticami aizdomīgi, it īpaši seksa jautājumos. Pat tie, kuri sevi pozicionē kā mačo. Visiem stiprā dzimuma pārstāvjiem noteikti nepieciešama sievietes atzinība. Ja vīrietis tevī ieraudzīs ne tikai skaistu sievieti, bet arī dvēselisku sarunu biedru, viņš neatteiksies ar tevi satikties atkal.

Divi speciālisti, divi, gribētos teikt, dažādi uzskati. Ko liecina jūsu pieredze? Pievienojiet komentāru. Iedvesmai nocitēsim dažus citur lasāmos komentārus:

• Sekss trešajā randiņā ir obligāts? Kas tie par muļķīgiem noteikumiem? Viss ir individuāli, galu galā tas atkarīgs no vecuma, pievilcības, kaisles, uzticēšanās, pieredzes. Tas ir svarīgi, nevis kāda izgudroti noteikumi…

SAISTĪTIE RAKSTI

• “Ja otrajā randiņā vēl var “paskumdināt” kavalieri, tad trešajā randiņā sekss ir obligāts.”Kādas pilnīgas muļķības? To tiešām teicis psihologs?

• Viņš uzaicināja uz pāris randiņiem un tāpēc gultā? Ko no viņa gaidīt? Ka par tevi parūpēsies? Audzinās jūsu bērnus? Neapbalvos ar venērisko slimību? Pēc pirmās reizes nepazudīs? Kādas muļķības.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
RK
Rīta Korpivāra
Ziņas
Somijā ar īpašu programmu cīnās pret ņirgāšanos bērnu vidū. Vai Latvijai jāņem piemērs? 14
1 diena
LE
LETA
Veselam
Zavadska skaidro, vai šobrīd ir iespējams noteikt pietiekamo antivielu līmeni, kas pasargātu no Covid-19 22
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Šodien reti kurš prot pateikt “nē”! Kā iemācīties sargāt savu veselību un neizdegt 3
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
“Jāatceras, ka bērni jebkurā vecumā var saslimt smagi.” Ārsts par nepieciešamību vakcinēt arī jaunāko klašu skolēnus 75
3 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ir prātam neiedomājas lietas, kas notiek!” Lato Lapsa par Indriķa Latvieša jaunāko grāmatu “Nāve” 77
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķi Lauri Reiniku, piedraudot ar apsardzi, izdzen no vēsturiskas vietas par nepiemērotu apģērbu 28
21 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Vai tu esi gatavs tam vai ne, taču šodien daudz kas neizbēgami mainīsies! Horoskopi 27.septembrim
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Esmu apbēdināta, ka mani tik viegli nodeva…”: dziedātāja Alise Haijima beidzot komentējusi internetā nopludināto video, kurā viņa un citi niekojas ar “balto pulverīti” 67
3 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
“Valsts nemāk pieņemt dāvanas!” “Apturi Covid” aplikācijas izstrādātāji vīlušies par sava darba likteni 27
8 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Kā trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Monas Lizas pieskāriens sievietes intīmajai veselībai 3
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Vidusjūras diēta un C vitamīns un locītavu veselības ābecē 2
6 dienas
KK
Kamita Kalniņa
Veselam
Sāpju vietā jaunas locītavas 3
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šogad gripas sezona varētu būt smaga, tai jāsagatavojas 8
15. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā 5
1. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus 3
30. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Paralimpieši saņem iedvesmojošus sveicienus pirms startiem Tokijā 1
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ja skrienot atgadās trauma
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bērns un viedierīces: kā pasargāt acu veselību? 3
25. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Puse Latvijas iedzīvotāju izjūt locītavu un muskuļu sāpes, bet palīdzību meklē vien retais 21
24. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā diabēts spēj izraisīt sāpes cīpslās? 2
17. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Ceļavārdi pirms paralimpiskajiem startiem Tokijā 1
10. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja pārslogots vai sasists sāp plecs 1
10. augusts, 2021
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Kustību amplitūdas nozīme un citi padomi locītavu veselībai 2
6. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā un kāpēc veidojumi uz ādas ir jāpieskata 3
4. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kamēr lokans, tikmēr jauns – atgādinājums rūpēm par locītavām un muskuļiem 1
3. augusts, 2021
VE
Veselam.lv
Veselam
Linsēklas, treknās zivis un pārējie līderi sirds veselības atbalstam
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šovasar vislielāko uzmanību sirds un asinsvadu problēmām pievērš reģionos 6
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 6
23. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Aizpampušas acis, pietūkušas potītes… Kā tikt galā ar tūsku? 6
22. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Laboratorisko izmeklējumu attīstības virziens – diagnosticēt slimību agrīnajā stadijā 1
19. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kondicionieris – kā glābiņš var būt arī nedraugs… 2
16. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc veldzei ir vērts izvēlēties kārdinošo arbūza šķēli 2
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc mūs traucē nemierīgie muskuļi…
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ var paaugstināties asinsspiediens? 1
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Avārijas kontracepcija – kad tas ir glābiņš un kad kaitējums 3
7. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā mazināt kukaiņu kodumu un apdegumu radītās raizes 1
6. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsdienīga privāta klīnika nodrošina pasaules līmeņa ķirurģiju 1
6. jūlijs, 2021
LE
LETA
Ziņas
Palielinoties Covid-19 izplatībai, varētu samazināt plānveida stacionāro pakalpojumu pieejamību 10
5 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
Liene Cipule: “Arī tiem, kas var nomirt, ir vajadzīga medicīniskā aprūpe. Uz kā rēķina mēs viņus ārstēsim?” 122
Nedēļa
LA
LA.LV
Veselam
“Šis ir līdz šim labākais finansiālā atbalsta plāns, kāds jebkad ticis izveidots”: jaunais onkoloģijas plāns vieš cerības pacientos un mediķos 7
18. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Influencere Beta Beidz: “Jāpalīdz meitenēm, kurām nav paveicies sociālā slāņa loterijā!” 32
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bezdūmu produkti kā cigarešu alternatīvas. Nepieciešams saprātīgs regulējums 7
17. septembris, 2021
LA
Latvijas Avīze
Veselam
“Pēc potes gaidījām, kas nu būs, bet vīlāmies.” Ārstniecības augu audzētājs Ivars Geiba par vakcinēšanos pret Covid-19 100
17. septembris, 2021
AJ
Atis Jansons
Ziņas
Tikai ekstrēmi optimisti var iedomāties, ka pāreja uz bezizmešu transportu notiks ātri un viegli
45 minūtes
IF
Imants Frederiks Ozols
Ziņas
Imants Frederiks Ozols: Politiķiem pārāk viegli manipulēt ar slikti atalgoto sabiedrības vairākumu
28 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
“Veloinfrastruktūra pilsētā ir apzināts spiediens.” Silenieks par velojoslu risinājumiem un izmešu samazinājumu
10 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
“Valsts nemāk pieņemt dāvanas!” “Apturi Covid” aplikācijas izstrādātāji vīlušies par sava darba likteni 27
8 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Kur pazuda 30 miljoni no bankrotējušās “PNB bankas” – izlocīšanās no atbildības vai arī nē? 10
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Konkurences padome izmeklē arī iespējamu ceļu būvnieku karteli. Piecās kompānijās veiktas kratīšanas 4
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Covid-19 izplatība Latvijā: kur visvairāk sasirgušo? 10
13 stundas
Inita Šteinberga
Ziņas
Šogad medus raža bijusi laba, bet kā zināt, vai tas ir labs?
10 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Kovids nezina, ka viņam ir jāapstājas pie diviem metriem.” Eksperts par divu metru distanci no zinātniskā viedokļa 66
20 stundas
TA
Tavs Auto TV
Ziņas
“Praktisks, simpātisks un teju par velti!” Roberto Meloni par patriotismu, ēdienu un itāļu automobiļiem 15
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķi Lauri Reiniku, piedraudot ar apsardzi, izdzen no vēsturiskas vietas par nepiemērotu apģērbu 28
21 stundas
GN
Gints Narogs
Stāsti
“Citiem smejot saku, ka man nav 91, bet 16.” Vecākais Vienības brauciena dalībnieks Edgars izvirzījis ambiciozu mēŗki 8
22 stundas
GP
Guntars Pļavinskis
Stāsti
Pētniekiem izdevies atminēt Himalaju Skeletu ezera noslēpumu. Kas bija šie cilvēki, kuru mirstīgās atliekas atrodas ezerā?
1 diena
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA: Kur un no kā jūs gūstat prieku un optimismu? 7
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Man gribējās piecelties un teikt – ej tak tu!”: Igors Linga atklāj, kurš pašmāju mūziķis ir bijis visneciešamākais 10
1 diena
DT
Dace Terzena
Ziņas
Dace Terzena: Nekad nebūtu varējusi iedomāties, ka mūs tik ļoti varēs sašķelt jautājums par potēšanos pret nāvējošo vīrusu 54
1 diena
AT
Arnis Terzens
Stāsti
“Laika gaitā šī Angelas fobija tikai pieņēmusies spēkā.” No kā paniski bail Angelai Merkelei? 19
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Veloinfrastruktūra pilsētā ir apzināts spiediens.” Silenieks par velojoslu risinājumiem un izmešu samazinājumu
06:35
IF
Imants Frederiks Ozols
Ziņas
Imants Frederiks Ozols: Politiķiem pārāk viegli manipulēt ar slikti atalgoto sabiedrības vairākumu
06:17
AJ
Atis Jansons
Ziņas
Tikai ekstrēmi optimisti var iedomāties, ka pāreja uz bezizmešu transportu notiks ātri un viegli
06:00