Vīrietis patiesi iemīlas sievietē tikai pēc seksa? 53

Ja vīrietis un sieviete vēlas veidot ilgtermiņa attiecības, sievietei ir vajadzīgs laiks, lai harmoniski izietu visus līmeņus, kuros sekss tiek uztverts kā brīnišķīgs attiecību elements. Bet vīrietim tāpēc, lai ļautu viņa seksuālajai enerģijai sublimēties un ielaist savā dzīvē dziļākas attiecības.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Lasīt citas ziņas

Savukārt speciāliste – ģimenes psiholoģe, attiecību konsultante, iepazīšanās aģentūras “Es un tu” direktore Jeļena Kuzņecova uzsver, ka tas ir pierādīts fakts – vīrietis iemīlas sievietē tikai pēc seksa. Ielūkosimies viņas uzskatos, kā sievietei neizskatīties viegli pieejamai un tajā pašā laikā nelikt gaidīt pārāk ilgi?

Nāc uz siena gubu!

Nereti vīrieši ierosina seksu uzreiz pēc jūsu pirmajām romantiskajām vakariņām – tā nu ir veidots stiprais dzimums. Viņiem vīrišķīgums un seksualitāte ir nešķirami: “Es esmu vīrietis, tas nozīmē, ka es varu.” Ar šādu pieeju vīrietis vienmēr provocē sievieti uz intīmu tuvību. Ja viņa “pakļāvās” – labi, ja ne – viņš to pārdzīvos.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: pexels.com

Vīrieši ir vizuāļi. Viņiem sieviete ir seksa objekts. Stiprā dzimuma pārstāvji pēc izskata uzreiz nosaka, vai viņiem derēs šī dāma vai nē. Ja “jā”, tad pirmā doma – pārgulēt ar viņu. Bet pirmajā iepazīšanās reizē sievietei labāk atteikties no priekšlikuma “dodamies uz siena gubu”. Tad vīrietis, lai arī kā viņš iekāros jauno intereses objektu, novērtēs viņas nepieejamību, viņa kļūs viņam vēl iekārojamāka..

Dažas dāmas uzskata, ka, ja viņas neatsauksies uz seksa piedāvājumu, vīrietis neaicinās uz otru randiņu. “Jautājums ir par to, cik stipri vīrietis ir ieinteresēts tevī. Ja tu viņam patiešām patīc, un viņam ir interesanti komunicēt ar tevi, un jūs vēl neesat nodarbojušies ar seksu – tā ir trīskārša intriga. Vīrietis noteikti piezvanīs vēlreiz,” saka psiholoģe.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.