Nepamatoti augsts apkures rēķins

“Auksti! Guļam drēbēs, ar piecām segām!” sūdzas iedzīvotāji. Savukārt mājas vecākais apgalvo, ka pa dzīvokli staigā “trusikos” 1

Pievieno LA.LV

Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji Viļakas novadā neizpratnē par, viņuprāt, nepamatoti augsto apkures rēķinu, kaut nereti dzīvoklī esot ļoti auksti, vēsta “TV3” raidījums “Bez Tabu”.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas
“Kad ārā bija ļoti auksti, mums bija jāguļ zem piecām segām, drēbēs, jo radiatori auksti, bet jāmaksā tāpat par to. Par ko?! Kad ārā bija -20 grādu, istabā bija tikai +13!” atklāj iedzīvotāji.

Viņi pastāsta, ka par apkuri nākas maksāt vairāk nekā 50 eiro mēnesī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt nama vecākais apgalvo, ka “viņa dzīvoklī 22 grādi. Viņš ”trusikos” staigā pa dzīvokli.” Viņš norāda, ka vairums mājas iedzīvotāju nesūdzas par apkures problēmām.

Viņš atzīst, ka pirmajos stāvos, protams, vienmēr būs aukstāk: “Es biju pie viņiem dzīvoklī. Pie viņiem ir ļoti mitrs un ļoti silti. Es domāju, ka viņiem ventilācija ir ciet, mitrums savācas. Nu, teiksim tā, ir salīgi cilvēki.”

Plašāk “Bez Tabu” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.