Batņa: Apvienojot šīs divas iestādes, budžetu palielinām par aptuveni 7 miljoniem 0

TV24 raidījumā “Uz līnijas” Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāts (AS) Česlavs Batņa izteica savu viedokli par plānoto Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) iestāžu reorganizāciju. Tiek paredzēts apvienot Valsts izglītības satura centru (VISC) un Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA).

Kokteilis
Naudas talismans katrai zodiaka zīmei: lūk, ko jums vajadzētu turēt makā, lai piesaistītu bagātību
“Ir notikusi traģēdija…” Bezvēsts pazudušās Sofijas meklēšanā akūti nepieciešamas motorlaivas 1
Putina paranoja sasniedz vēl nebijušu līmeni: nopludināti slepeni drošības plāni viņa jaunajā piejūras pilī
Lasīt citas ziņas

Vai šāda reforma palīdzēs novērst funkciju dublēšanos, kā arī padarīs pakalpojumus efektīvākus un pieejamākus gala lietotājiem? Vai šāda reorganizācija ir solis uz birokrātijas mazināšanu? “Dod Dievs, lai tā būtu,” noteica Batņa.

Batņa pauda piesardzīgu attieksmi pret reformu, uzsverot, ka tās efektivitāte būs skaidrāka tikai pēc kāda laika.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es gribu sagaidīt, lai šī iestāde gadu nostrādā. Bet, skatoties budžeta kontekstā, apvienojot šīs divas iestādes, mēs budžetu palielinām par aptuveni 7 miljoniem.

Un jautājums, vai tie ir projekti vai administrācija? Es teikšu tā, ka, manuprāt, jo mazāka iestāde, jo kompaktāka pārvaldība, jo ātrāk var pieņemt lēmumu, jo mazāka birokrātija.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.