Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Valsts policijas arhīvs

Bijušajai Anglijas skaistumkaralienei draud 20 gadi cietumā par narkotiku kontrabandu 0

Bijušajai skaistumkaralienei “Miss Anglija” draud 20 gadi Meksikas cietumā par narkotiku kontrabandu, ziņots “DailyMail

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Dženiferas Janga (Jennifer Young) , atgriežoties no Amsterdamas, pagājušā gada augustā tika arestēta pēc mēģinājuma Kankunas lidostā ievest ketamīnu 250 000 mārciņu vērtībā. Pie 33 gadus vecās modeles esot atrasti 13,08 kilogrami narkotiku (ketamīna), kas bijušas paslēptas kabatās un pudelēs kofera dibenā, kas bijis viltots.

Janga pavadīja vairākus mēnešus pārpildītā Kankunas cietumā, līdz viņu februārī pārveda uz citu cietumu netālu no Meksikas. Viņa vairāk nekā sešus mēnešus turēja savu ģimeni neziņā par savu nožēlojamo stāvokli, stāstot savai mātei Andželai, ka viņa vienkārši apceļo valsti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr Andžela uzzināja patiesību tikai pirms piecām nedēļām, kad viņas vienīgā meita nepiezvanīja, lai apsveiktu viņu dzimšanas dienā. Sarunā ar “MailOnline” Andžela stāstījusi: “Vēl joprojām esmu šokā. Es zināju, ka Dženija ir Meksikā, bet domāju, ka viņa ceļo. Tikko esmu atklājusi, kur viņa ir patiesībā. Mana dzimšanas diena ir martā, un, lai arī kurā pasaules malā Dženija atrastos, viņa vienmēr man piezvana. Bet ne šoreiz. Un es sāku uztraukties.”

“Tad es saņēmu ziņu no viņas drauga. Jautāju, kur ir Dženija. Pēc daudzām ziņām viņš beidzot atklāja, ka viņa ir cietumā. Es nespēju tam noticēt. Vēlāk uzzināju arī pilno stāstu – ka viņa vairākus mēnešus bijusi Kankunas cietumā, kas bijis pārpildīts. Nezinu, cik daudz cilvēku bija viņas kamerā, bet bija briesmīgi to dzirdēt.”

“Februārī viņa esot pārversta uz citu cietumu – ārpus Meksikas. Viņa apsūdzēta par narkotiku kontrabandu, bet vēl nav bijusi tiesa. Viņai var piespriest 20 gadu cietumsodu. Esmu ļoti satraukta.”

Janga, kura dzimusi Vācijā, angļu un vācu ģimenē, ir pavadījusi lielu daļu savas dzīves, strādājot ārzemēs par modeli un ekskursiju gidi. Derbiju, savu dzimteni, viņa pameta 19 gadu vecumā.

Tiešsaistes tūrisma blogā pagājušajā gadā viņa rakstījusi: “Esmu Dženija, dzimusi berlīniete, bet daļēji angliete, runāju tekoši abās valodās. Savos 32 gados uz šīs planētas, esmu ļoti daudz ceļojusi.” Viņa rakstīja, ka ir dzīvojusi daudz un dažādās vietās, tostarp Āzijā, Austrālijā, Kanādā, un ka ir bijusi aptuveni 40 valstīs. Dženija piebilda: “Esmu modele un studēju dabisko dziedniecību. Mana lielākā aizraušanās ir mūzika, veselīgs uzturs, joga, daba un tikšanās ar jauniem, foršiem cilvēkiem.”

Dženija šonedēļ plāno tikties ar savu advokātu, lai pārrunātu tiesvedību.

Andžela apgalvojusi, ka Dženiju apraudzījis Lielbritānijas konsulāts un viņa jūtoties labāk nekā iepriekšējā vietā, jo viņai esot sava kamera. Viņus drīkst apciemot ģimenes locekļi. Dženija stāstījusi, ka viņa tiek barota trīs reizes dienā, taču porcijas gan esot ļoti mazas.

Dženijai Jangai draud līdz pat 20 gadu ilgs cietumsods, ja viņa tiks notiesāta par narkotiku kontrabandu, kas ir viens no smagākajiem noziegumiem Meksikā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.