Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Iespējams, viedākā pašiņu kamera. “Huawei” laiž klajā jaunu viedtālruni “P smart Pro”0

Publicitātes attēls

2020. gada ieskaņā “Huawei” laidis klajā viedtālruni “P smart Pro”, kas aprīkots ar automātiski izbīdāmo pašbilžu kameru, mākslīgā intelekta (MI) algoritmiem, lai nodrošinātu viedu kameras darbības optimizāciju, portālu “La.lv” informēja “Huawei Consumer Business Group” Mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā Gunta Kursiša.

Publicitātes foto

Viedtālrunis ticis aprīkots ar “Kirin 710F” astoņu kodolu mikroshēmojumu, kas efektivizē viedtālruņa darbības ātrumu un jaudīgu 4000 mAh akumulatoru, nodrošinot vēl ilgāku viedtālruņa darbības laiku.

Uzņem augstas izšķirtspējas attēlus ar “P smart Pro”

Mūsdienās lielākā daļa tirgū esošo budžeta klases viedtālruņu izmanto trīskāršo aizmugurējo kameru dizainu, taču “P smart Pro” aprīkots ar praktisku kameru kombināciju, kas sevī ietver 48MP galveno kameru, 8MP īpaši platā leņķa kameru un 2MP dziļuma kameru.

Tālruņa galvenā 48MP kamera ar diafragmu f/1,8 spēj ne tikai uzņemt augstas izšķirtspējas attēlus, bet arī uzlabot gaismas jutību un uzņemt apbrīnojamas fotogrāfijas vāja apgaismojuma apstākļos, pateicoties iestrādātajam 1/2 collu sensoram.

Publicitātes foto

Jaunais “Huawei” viedtālrunis uztur uzņēmuma tradīcijas, piedāvājot labākos iespējamos kameras risinājumus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes fotoattēlus arī nakts laikā. “P smart Pro” izmanto MI asistēto vairāku kadru apvienošanu, kas palīdz lietotājiem uzņemt lieliskus nakts fotoattēlus ar ekspozīcijas laiku līdz pat sešām sekundēm.

Viedtālruņa 8MP īpaši platā leņķa kamera atbalsta video ierakstīšanu un fotoattēlu uzņemšanu 120° grādu platā redzes laukā.

Pateicoties tam “P Smart Pro” ļauj lietotājam ievietot kadrā gandrīz visu – sākot no grupu kopbildēm un pilsētas skatiem, līdz pat krāšņām dabas ainavām.

“Fotografējot vienā un tajā pašā pozīcijā ar ieslēgtu īpaši platā leņķa kameras režīmu, iespējams iegūt ļoti dažādus un interesantus attēla rezultātus, turklāt šis režīms piedāvā gandrīz divas reizes plašāku perspektīvu nekā tradicionālā kamera, nebojājot fotogrāfijas kvalitāti. Savukārt 2MP dziļuma kamera, gluži tāpat kā profesionālā kamera, ļauj radīt izsmalcinātu bokē jeb izplūduma vai dūmmakainības efektu, kas pielāgots portretu uzņemšanai,” stāsta “Huawei” produktu apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs.

Iespējams, viedākā pašbilžu kamera viedtālruņu vidū

Papildu trīskāršās kameras risinājumam, “Huawei P smart Pro” priekšējā kamera spēj uzņemt arī lieliskus pašbildes. 16MP izšķirtspējas automātiski izbīdāmā priekšējā kamera atbalsta MI viedo fona apgaismojuma attēlveidošanas tehnoloģiju un MI vietas atpazīšanu.

Savukārt MI skaistuma algoritms palīdz notušēt attēlus, lai uzņemtu dzidras un satriecošas pašbildes arī tad, kad apgaismojums ir vājš.

Publicitātes foto

16MP priekšējā kamera izbīdās automātiski brīdī, kad tiek uzņemti pašfoto, un iebīdās atpakaļ, kad to vairs neizmanto.

Saistītie raksti

Tādējādi ekrānu ir iespējams pārskatīt pilnībā, novērtējot uzņemtos pašiņus un nepalaižot garām pat vissīkāko detaļu.

Pieminēšanas vērts ir fakts, ka priekšējā kamera ir ļoti izturīga – izbīdītā kamera ir spējīga noturēt svaru līdz apmēram 15 kg, saglabājot pilnu funkcionalitāti. Turklāt, kamera aprīkota ar viedo kritiena aizsardzības tehnoloģiju, kas kritiena brīdī liks ierīcei ātri ievilkt kameru atpakaļ viedtālrunī, pasargājot to no bojājumiem.

Tālrunī ir iestrādāti vēl vairāki tehnoloģiski jauninājumi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.