Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Rināta Šuste/LETA

BVKB apturējis būvdarbus RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēkā 0

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) apturējis rekonstrukcijas būvdarbus Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēkā Ķīpsalas ielā 6A, Rīgā, aģentūru LETA informēja BVKB.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
FOTO, VIDEO. Arī Olainē plosījies tornado, izpostot saules paneļu parku 32
Lasīt citas ziņas

Būvobjekta daļā BVKB būvinspektors būvdarbus bija apturējis jau šī gada 7.janvārī, jo tika konstatēts, ka būvdarbi tiek veikti neatbilstoši būvprojektam, kā arī, neievērojot tehnoloģijas prasības.

Pamatojoties uz rakstveida informāciju, kas BVKB tika saņemta no būvniecības ierosinātāja, būvuzrauga un autoruzrauga, trešdien, 4.martā, būvinspektori veica ārpuskārtas pārbaudi, kurā konstatēts, ka būvdarbu veicējs joprojām būvdarbus veic ar atkāpēm no būvprojekta un, neievērojot tehnoloģijas prasības, kā arī būvuzrauga un autoruzrauga norādījumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ņemot vērā iepriekš minēto, BVKB tika pieņemts lēmums būvdarbus apturēt visā objektā.

Jau ziņots, ka pērn augustā starp RTU un būvfirmu SIA “Merks” tika parakstīts līgums par 14,4 miljoniem eiro vērtu RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēkas rekonstrukciju.

Līgums paredzēja esošās RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēkas Ķīpsalas ielā 6A rekonstrukciju un energoefektivitātes paaugstināšanu.

Tika paredzēts, ka darbi tiks sākti 2019.gada septembrī un tie ir jāpabeidz līdz 2021.gada martam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.