Ierakumu sveces
Ierakumu sveces
Foto: Zane Bitere/LETA

Daļa uz Ukrainu nosūtīto ierakumu sveču ir uztaisītas nepareizi: “Tā ir palīdzēšana palīdzēšanas pēc. Tās neviens neņem…” 65

Latvieši cenšas iespēju robežās palīdzēt un sūtīt atbalstu uz Ukrainu. Viens no veidiem, kā tas tiek darīts, ir izgatavojot un pēc tam sūtot ierakumu sveces, kas top no kartona un parafīna, taču izrādās, ka ne visas sveces pēc tam ir noderīgas Ukrainā.

Reklāma
Reklāma
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
Lasīt citas ziņas

Portāls LSM.lv, atsaucoties uz Latvijas Radio raidierakstu “Drošinātājs” sazinājies ar Ukrainas armijas automehāniķi no Latvijas, lai uzzinātu, kādas problēmas var rasties ar nepareizi uztaisītām svecēm un kā tad tās būtu gatavojamas pareizi.

“Mums te stāv kāda tonna ierakumu sveču no Latvijas. Tās neviens neņem tāpēc, ka tās ir uztaisītas nepareizi. Es centos vairākas reizes parādīt tiem taisītājiem, tiem sveču lējējiem, bet tās ir uztaisītas nepareizi. Tās negrib ņemt, jo tās kūst un neizdeg līdz galam,” intervijā “Drošinātājam” atklāja automehāniķis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš skaidroja, ka, ievietojot svecē daudz kartona, tā nedeg labi un kūp. Kartonu būtu pareizi ievietot nevis spirālē, bet pārsliņas formā.

“Viss jau ir skaisti un labi, bet nedariet tā [satinot kartonu]. Tā ir palīdzēšana palīdzēšanas pēc,” sacīja anonīmais vīrietis.

“Ja nezināt, pajautājiet. Ukraiņi, protams, ir pateicīgi un priecīgi, ka par viņiem atceras, viņi jau ņems. Varbūt vairāk vajag koordinēt, ko tieši vajag.

Es ļoti piekrītu, ka vajag tomēr zināt, ko darīt,” viņš uzsvēra.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.