Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daudz no tā, ko tu šodien esi ieplānojis, nepiepildīsies! Horoskopi 28.jūnijam0

Foto: Unsplash

Auns

Šī diena ir piemērota, lai iepazītos un uzsāktu attiecības. Lieliska diena, lai uzsāktu arī mācības, klausītos lekcijas vai piedalītos semināros.

Vērsis

Šī diena no tevis prasīs ļoti daudz enerģijas. Ja tev ir kādas nerealizētas idejas, padomā, vai šodiena ir īstais brīdis, kad tās realizēt dzīvē. Pievērs uzmanību informācijai, ko tev sniedz sveši cilvēki.

Dvīņi

Šī diena tev būs smaga. Mīļotais cilvēks tev var sagādāt ne mazums klapatu. Tomēr centies to neņemt pārāk tuvu pie sirds. Izvairies no publiskiem pasākumiem – arī tie nebūs pārāk veiksmīgi.

Vēzis

Šī diena būs enerģiska un noritēs straujā tempā, tomēr kopējās vēsmas gaidāmas ļoti pozitīvas. Bet, ja nu tomēr kaut kas izrādās tev par grūtu, nepārdzīvo daudz, tev būs vēl citas iespējas!

Lauva

Netērē savu laiku sīkumiem, izvairies no tendenciozām idejām. Nāksies pieņemt kādus kompromisus, lai nesabojātu attiecības ar saviem līdzcilvēkiem.

Jaunava

Šī diena noritēs ātri un gluži vai nemanāmi. Ja vien, protams, tu pats neradīsi sev un citiem problēmas. Izvairies no strīdiem. Vairāk laika pavadi svaigā gaisā un sev tīkamu cilvēku kompānijā.

Svari

Privātajā dzīvē šodien tevi sagaidīs cīņa. Iespējams, ka tavu mīļoto cilvēku kaut kas neapmierina un viņš vairās par to runāt, taču tas ļoti bojā jūsu attiecības. Centies izdibināt, kas viņu nomāc.

Skorpions

Pacenties šodien nodarboties ar tādām lietām un pienākumiem, kas tev patīk. Iespējams, tu vari saslimt, tāpēc tev ļoti vajadzētu izvairīties no negācijām un situācijām, kurās var rasties konflikti.

Strēlnieks

Tev šodien būs daudz enerģiskas un tu spēsi risināt visdažādākos uzdevumus. Tomēr uz citu palīdzību vari pat necerēt. Tamdēļ, ja kaut kas tev šķiet par grūtu, labāk to nemaz nesāc darīt.

Mežāzis

Daudz no tā, ko tu šodien esi ieplānojis, nepiepildīsies. Apstākļi liks tev visdažādākos šķēršļus, bet tev pietrūkst uzņēmības un pacietības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja tev ar kādu neizdodas rast kopīgu valodu, nepārdzīvo un netērē šim laiku – tas būs tāpat, kā sarunāties ar sienu. Pievērsies šim jautājumam citu dienu.

Zivis

Tu šodien vari izrādīties pārlieku emocionāls un vari tā rezultātā radīt stresu un satraukumu ne vien pats sev, bet arī saviem līdzcilvēkiem. Pacenties no tā visa izvairīties.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.