Ekonomika
Bizness

Degvielas tirgotājs “KOOL Latvija” atver jaunu uzpildes staciju. Investēti 880 000 eiro0


“KOOL Latvija” atver jaunu degvielas uzpildes staciju Rīgā.
“KOOL Latvija” atver jaunu degvielas uzpildes staciju Rīgā.
Publicitātes foto

Paplašinot savu degvielas uzpildes staciju (DUS) un ērtas iepirkšanās veikalu tīklu, “KOOL Latvija” īsā laikā atvēris jau trešo jauna koncepta DUS ar veikalu Rīgā.

Jaunās uzpildes stacijas izveidē Dārzciema ielā 127 ieguldīti 880 tūkstoši eiro.

Par godu atvēršanai jaunajā DUS Dārzciema ielā šobrīd ir īpaši draudzīgas cenas degvielai, un autobraucēji ir gaidīti uzpildīt ne tikai degvielu, bet arī remdēt izsalkumu un piepildīt savus vēderus.

“Kā vietējais degvielas mazumtirgotājs vēlamies atbalstīt arī citus vietējos uzņēmējus, tāpēc “KOOL Latvija” veikalos vienmēr atradīsiet kvalitatīvu un perspektīvu vietējo ražotāju produktus,” stāsta “KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins.

Piemēram, burgeri ar brieža gaļu un īpašās “KOOL” desiņas hotdogos, kas tiek ceptas uz lavas akmeņiem un Itālijā grauzdēta kafija.

Papildus septiņām jau esošajām vietām “KOOL Latvija” drīzumā plāno atvērt DUS un veikalus arī Jelgavā un uz Rīgas apvedceļa pie Piņķiem.

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā.

Saistītie raksti

2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva “BaltCap Izaugsmes Fonds” (“BaltCap Growth Fund”), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu.

Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd atvērtas jau 7 “KOOL Latvija” degvielas uzpildes stacijas un konceptveikali Rīgā, Ādažos, Sauriešos, Līgatnē un Valmierā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.