“Dēls pateica, ka viņam sāp galva, un viņu izbrāķēja” – vīrietis aizdomājas, cik pamatīgas ir medicīniskās pārbaudes valsts aizsardzības dienestā 107

Pievieno LA.LV

TV24 raidījumā “Uz līnijas” skatītājs izstāstīja, ka viņa dēlu izbrāķēja medicīnas komisijā, jo testa jautājumos viņš norādīja, ka viņam sāpot galva. Tēvs uzskata, ka galva dēlam, visticamāk, sāp, jo viņš naktīs spēlē spēlītes un šad tad aizspēlējas. Bet ārsts pēc šī testa atbildēm pieņēma, ka viņš nav derīgs dienestam.

Kokteilis
14 lietas, ko tu noteikti dari salonā, bet tās slepeni kaitina tavu frizieri
VIDEO. Ukraiņi lepojas ar jaunu taktiku, kā sarīko slazdus krieviem: sekundes laikā okupanti vairs nespēj noreaģēt 6
RAKSTA REDAKTORS
“Tās ir šausmas!” Vakara murgs Rīgas iekšpagalmos – iedzīvotāji izmisumā meklē, kur nolikt automašīnas 13
Lasīt citas ziņas

Skatītājam radās jautājums, cik pamatoti ir pēc testa noteikt derību dienestam, jo jebkurš var norādīt, ka sāp galva.

Kristers Grauze, Aizsardzības ministrijas VAD departamenta iesaukšanas plānošanas nodaļas vadītājs izteica cerību, ka noteikti bija papildu pārbaudes, jo, ja būtu tik viegli, tad dienests vispār nevarētu pastāvēt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizsardzības ministrija ir radījusi Iesaukšanas kontroles komisiju, kurā iesaucamie varēs vērsties ar iesniegumiem, ja uzskatīs, ka medicīnas lēmumi nav bijuši taisnīgi un viņu patiesā situācija nav ņemta vērā. Šī komisija ir pirmā institūcijas, kas pārskatīs lēmumus, norāda Grauze.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.