Deputāts Raimonds Bergmanis: diskrimināciju dēļ pret nevakcinētajiem cilvēkiem, būs ļoti daudz tiesas procesu 215

Pievieno LA.LV

RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP” studijā viesojās Saeimas deputāts Raimonds Bergmanis, kurš uzskata, ka šobrīd valdības skaidrojumi par nepieciešamību vakcinēties pret Covid-19 stipri pieklibo.

Veselam
Neraksturīgi vēža simptomi, kurus nevajadzētu ignorēt: ārsts nosauc vairākas pazīmes
Tūristi nosaukuši sešas skaistākās Eiropas pilsētas. Starp tām ir arī kāda no Latvijas
Veselam
Par sirds un asinsvadu veselību var rūpēties arī ar uzturu: 7 produkti, kurus vērts iekļaut ēdienkartē
Lasīt citas ziņas
Raimonds Bergmanis dažādos laikos.

“Tie, kas nebūs vakcinējušies un tie sarežģījumi, diskriminācijas, kas veidosies kaut kādās jomās, var izraisīt ļoti daudz tiesas procesu. Un es nesaku ne pieci, ka tas neaizies līdz Eiropas cilvēktiesībām,” – studijā sacīja politiķis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš arī norādīja, ka komunikācija ar iedzīvotājiem “pieklibo”.

“Šobrīd tā komunikācija ir – ja jūs nevakcinēsieties, atnāks trešais vilnis. Nu tā nav tā īstā komunikācija kā aicināt cilvēkus!” – viņš sacīja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.