Desmit dienās VVD iekšējos ūdeņos un jūrā atrod 122 maluzvejnieku tīklus 0

Pievieno LA.LV

Desmit dienu laikā Valsts vides dienests (VVD) iekšējos ūdeņos un jūrā atradis 122 nelikumīgus makšķerēšanas un zvejas rīkus, informēja dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Maluzvejnieku tīklos bojā gājušo zivju vērtība aprēķināta 4053 eiro apmērā, bet kopējais pārkāpējiem uzliktais naudas sods par nelikumīgu makšķerēšanu un zveju veido 5385 eiro.

Ņikitina pastāstīja, ka laika posmā no 10. līdz 18. novembrim VVD zvejas kontroles inspektori sadarbībā ar Valsts un pašvaldību policiju, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem veikuši 91 zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārbaudi iekšējos un Baltijas jūras ūdeņos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Desmit dienu laikā VVD zvejas kontroles inspektori sastādījuši 16 administratīvā pārkāpuma protokolus par makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpumiem un no ūdenstilpnēm izcēluši 122 makšķerēšanas un zvejas rīkus.

Uzsākts viens kriminālprocess par nelegālu zivju ieguvi lielā apjomā.

VVD atgādina, ka līdz novembra beigām turpinās lašu un taimiņu nārsts.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.