Publicitātes foto

Dziedātāja Aija Volka nodod klausītāju vērtējumam jaunu dziesmu par mīlestību 0

Jaunā dziedātāja un komponiste Aija Volka klausītāju vērtējumam nodod jaunāko dziesmu “Neatlaid”, kurā atklāj savu skatījumu, kā nosargāt pašu dārgāko — mīlestību.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

“Dziesma ir sievišķīgs skatījums uz laulību statistiku un cēloņsakarībām. Vēlējos īpaši uzsvērt, cik svarīgi ir jebkurā situācijā nepalikt vienaldzīgam, kā arī spēt novērtēt laiku, kas mums dots. Iestājos par tā saucamajām tradicionālajām ģimenes vērtībām – uzticību, atbildību, spēju piedot un pateikt: “Paldies Dievam, ka tu man esi,” atklāj autore.

Dziesmas audio ieraksts tapis, pirmoreiz sadarbojoties ar producentu Gintu Stankeviču.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mūzika un skatuve ir Aijas aicinājums kopš agras bērnības. Jau piecu gadu vecumā studijā ierakstīta pirmā solo dziesma komponista Atvara Sirmā televīzijas uzvedumam “Visgaišākā”. 16 gadu vecumā Aija, piedaloties vokālistu konkursā “Putnu bērni” estrādes kategorijā, ieguva dalīto pirmo vietu ar tobrīd jau populāro dziedātāju Elīnu Fūrmani.

Savas dziesmas Aija raksta kopš astoņu gadu vecuma. Agrāk bijusi poproka un popdžeza grupas “Frekvence” līdere. Dziesmas radītas arī duetam, vokālajam ansamblim, muzikālai izrādei.

2011. gadā, pārstāvot grupu “Frekvence”, dziesmas “Varavīksne” demo ieraksts panākumus guva Radio 101 konkursā “Cēsu Premium New Music”, iekļūstot finālā, radio rotācijā un iegūstot iespēju uzstāties festivālos “Positivus” un “FonoFest”.

Pirmie savu dziesmu studijas ieraksti solo izpildījumā radiostacijām nodoti pirms diviem gadiem.

Ar dziesmu “Neatlaid” dziedātāja aizsākt jaunu posmu savā muzikālajā darbībā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.